Однозначно потрібна така стаття англійською
Це означає, що росіяни взагалі не зможуть поміняти карбованці на готівковий євро?
прикро про таке чути.
так може зразу комунізм тоді будувати!
там аквадискотека
Мені так двічі відмовляло на початках в кредитній картці.
Як я сидячи в Амстердамі можу боротися з правилами на в’їзд в Іспанії?
Не треба перекручувати. Люди хочуть вакцину, бо людей загнали в ситуацію, коли без вакцини тебе нікуди не пустять, або пустять з тестом, який часто дає хибнопозитивні результати — от і кукай потім, коли поїзд пішов.
крім податків і державних сервісів є ще таке поняття, як вартість життя. В Україні за рахунок низьких зарплат в інших секторах ця вартість все ще нижче, ніж в країнах потенційного переїзду.
Скажу ще раз — пояснення можна знайти взагаль всьому. Навіть тому що в парках краще ходити на голові
чому українці так люблять демагогію?
Є ж такі парки, де можна де хочеш. А там, де потік людей великий доводиться от так обмежувати навантаження на дику природу. Як інженер ти мав би розуміти чому.
Час, коли можна перебувати в парку зазвичай вказано при вході. В основному — від сходу до заходу сонця. Намети дійсно не всюди можна ставити, як і розпалювати вогнища. Про попісяти — не знав. Сам часто під час корони гуляю лісами-парками і дуже тішуся, що вони тут є.
Про стежки теж часто на вказівниках пише і це, нмсд, правильно — щоб не втручалися в ареал дикої природи, не витоптували першоцвітів, не займали птахів і саламандр. Я завжди стараюся ходити в парку по стежкам. Гадаю, ти міг би спробувати вмовити поліцейських не виписувати штраф. Мені в перші тижні проживання в Нідерландах хотіли виписати штраф за те, що я поставив пакет зі сміттям поруч із забитим смітником. Я їм пояснив, що в Чернівцях всі так роблять, якщо смітник забитий. Аргумент зайшов і мене не штрафували. За словами бувалих — в Німеччині з цим значно гірше.
Погано бути ізгоєм: Білорусі офіційно відмовили у проведенні Чемпіонату світу з хокею
споживчі ціни в Німеччині нижче, лоукостів до України більше, рельєф місцевості більш звичний.
затопить тих, хто до паводків не готовий. А тут все готове.
чому ні? Не лише брати паперові книжки, але й як громадський простір для зустрічі з однодумцями, місце, де можна в тишині зайнятися своїми справами, якщо вдома шумно. Та й не всі люди на селі мають пристрої для доступу в інтернет, багато хто звик по старому читати книжку перед сном. Нас в 90х роках дід повіз в те село, звідки він родом. Зустріли там родичку, вона каже — була бібліотека, то можна було хоч взяти книжку, почитати сліпому чоловіку, а зараз нема, закрили.
Ставили, але не в Данії :-)
обійняв