ні, не звучить. В англійській вимові буква h вимовляється твердіше, ніж наша х. Умовно, якщо накреслити шкалу на 100 поділок, і в нуль поставити «х», а в 100 — «г», то англійська h буде в другій частині шкали
Hate — гейт, gate — ґейт. Ворота/брама читається через тверде ґ, а не м’яке.
Добре, що ви не рандом. Вдалого дня
а частина вирішила не чекати. Шо це за роздуми? Пишіть, що всі 100% гравців, котрі грали в Стонкс, купили Нексорію. А чому ні? Доказів же ніяких немає. Я в Стонкс не грав, а Нексорію купив. З’їли облизня?
з задоволенням подивимось на ваш приклад.
і я ж до чого. Упередження вцілілого — це не сюди. У когось пішло, у когось не пішло. Це не воно.
Відьмак 3 — це ж та гра, де коняка застрягала в текстурах при кожному свисті?
«упередження вцілілого», коли гру придбали кількістю в кілька мільйонів копій? Шото тут не сходиця
та то сарказм був. Я як аналітик чітко кажу: більшість облікових систем між собою некритично відрізняються. Кнопки зверху, а не зліва, звіт табличний, а не матричний. Це більш зелене, а те більш фіолетове. Суть та ж сама.
В мене ніяких проблем при переході на Odoo не було. В бухгалтера буде ще менше. Всі, крім головбуха з дня на день роблять одні і ті ж операції в 2 десятках документів. Там нічого складного перевчитись.
І користувачі при переході між версіями одинесок точно так само шлангували і жалілись, шо воно тепер гірше, а раньше було лучше. Тому щодо екосистеми — не згоден навіть на %
платформу багато хто не оновлює. Чесно скажу, як людина, котра серйозно крутилась в цьому середовищі — нові продукти та нові платформи нічого нового не додають. Як Ворд 2003 і Ворд 365 — красивіше, а набір функцій майже такий самий. Те, що нове і цікаве все одно рихтувати напільніком. А рихтувати його в рази складніше, бо купа глобальних модулів і іншого.
ви просто кажете «лише про 1 модуль». Бюджет — так, це може бути один модуль. Наприклад, в Odoo бюджет будується повністю на проводках, тому це 1 модуль. Він НЕ вимагає від інших нічого.
платити за московитське ПЗ
. Та ніхто не платить, господи. Вона в усіх ламана стоїть з 2000 року.
ні, це шось вумне?
В теорії можна просто проапгрейдити програмку під Віндовс, щоб вона запустилась на Лінуксі, але чомусь до цього ніхто не додумавсь. Вайн як варіант, але і він працює часто криво.
Питання не екосистеми. Треба просто на старі продукти забити хрін. А робити нові. От тільки для того, щоб старі замінили на нові, треба щоб щось покращилось.
Відділ, який займається автоматизацією
. Ану подетальніше з цього моменту? Скільки людей у відділі, які в них зарплати? Ясно, що це безкоштовно, хто ж рахує кошти власних робітників? Вони б і так зарплату отримували
працюємо в більшості з бюджетом
тобто у вас цілий 1 модуль в системі, я правильно розумію? Не 5 і не 10, а 1?
видно спеца, який переходив. Закрити рік і перетягнути залишки. Угу, саме це і треба. Шо там тих залишків, наприклад, незакритих податкових накладних еге? Історія по зарплаті за останні 12 місяців, еге ж? Це дуже проблематичний шматок роботи. І дуже немаленький шматок роботи, тому що крім залишків треба ще всі об’єкти, які з ними пов’язані перенести.
А можна уточнити, от закрили рік 31.12, 01.01 перетягнули залишки і вже 02.01 працюємо в новій системі. Це ж так працює?
Перекладаю на нормальну: історичність 8 з 10, але ігрові механіки мінусують 7 балів. От якби в грі не було ігрових механік — то було б 8.
а-а-а-а-а, ну тоді вибачаюсь, що я вас подумки вже послав )))
Так, в принципі сам по собі перехід дорогий.
скільки років повинно пройти щоб ця бомба спрацювала? І коли вона повинна спрацювати?
Ви висловили тезу — ви її доводите. В нас тут ІТ, а не релігія, де доводиться протилежне. У вас є докази наявності якихось часових бомб чи серверів, котрі відправляють дані? Те, що сервери телеграму в москалів — це відомо, те, що хмарні рішення російських продуктів в москалів — це теж відомо. І вони, до речі, переставали працювати в кілька етапів. Бо до нас приходили з криками: а-а-а-а-а-а, нема доступу до програми, шо робить?
У вас є докази, що програма, розвернута на комп’ютері главбуха віддалено управляється кимось?
я теж, 2. Яка там була вартість впровадження? І навіть знаю про кілька тисяч годин розробки в no-code системі )))
Хороша стаття. Дякую всі, а особливо останньому доповідачу, Денису, який згадав, що ШІ — це не лише про упороту графіку.
Список ігор в Стімі поповнив.