В MacPow розробляють malware і їм вдається робити це легально
Я все ще памʼятаю як мені дві зубочистки в кафе порахували в рахунку по 30 копійок, десь в 2010 році
Поки читав статтю мене дуже муляли неправильно використанні і беззмістовні useCallback в прикладах коду. Краще їх звідти прибрати взагалі, а то ще хтось всерйоз таке писати буде.
Але з працівниками таке буває, особливо в стартапах, і в тому нема нічого критично поганого.
Інша тєма, шо більшість «прихованих» рейнджів зарплати цього не стосуються, а є просто бажанням зекономити.
Везде есть конкретный бюджет на вакансию. На любом проекте.
Не всюди. Бувають продукти, де розглядають потенційне розширення команди без формування чіткої вакансії. Сам таке бачив.
Але це теж не причина не вказати вилку.
Це означає, що у людини мало практики живого спілкування, але це в більшості випадків прийнятно, бо іноземці теж «екають» частенько, у кого англійська не рідна.
Нема сенсу очікувати від спеціаліста ідеальної англійської, головне щоб міг довести свою точку зору чи донести думку до решти. Навіщо якщо він на конфі вистубає і запинається то це не є дуже страшно.
Нема нічого поганого в «ее, нуу», якшо після того вони таки змогли думку висловити
Це занадто ідеальний кейс, в реальному житті завжди чимось жертвують, бог якшо не схалявиш/зекономиш ти, то це зробить твій конкурент і матиме перевагу.
Цю проблему вирішують менеджери паролів
Ви правильно пишете, розробка складна і описані вами нюанси це лише частина труднощів.
Тільки от ті, хто розказує новачкам що програмування просте — дійсно певною мірою праві. Сучасний світ розробки вибудував такі процеси, що підвищення кваліфікації проходить дуже лінійно і навіть після кількох місяців навчання нова людина без особливих труднощів приносить більше користі, ніж шкоди.
На відміну від лікарів чи юристів, які мусять засвоїти дуже великі об’єми інформації перш, ніж почати робити хоч щось, програмісти більшість знань отримують вже після початку практичної і корисної роботи.
Для досягнення майстерності найбільшу роль відіграє практика. Таланти і схильності теж допомагають, але це більше бонуси, які не є обов’язковими. А от мотивація для практики — обов’язкова. І можливість швидко почати приносити користь і заробляти — дуже хороша мотивація щоб не забити на подальше навчання і вдосконалення.
Тому я мушу погодитись що програмування це достатньо просто, у порівнянні з іншими складними професіями.
Це послідовні рівні, досить умовно це:
Вміти писати робочий код
Розуміти тих, хто пише код з тобою
Розуміти тих, для кого цей продукт робиться
Тобто почати працювати і приносити якусь користь в сучасному світі розробки не так вже й важко.
Прямо таки багатогодинні? ?Я часто їжджу машиною і важко пригадати коли стояв в заторі хоча б одну годину. Звісно, середня швидкість руху
Багатьом містам з такими ж приколами це не заважало. Все впирається в бабки, метро це надто дорого відносно того, шо ще можна зробити на поверхні.
дуже «совкові» в своєму менталітеті
Менталітету не існує
Як варіант можна просто не біндити годинник і не сетати там довірені номери, тоді все керування буде тількит з боку дитини
Так, без дослідження це лиш гіпотеза. Хоча якщо цей параметр в більшості використовується для пошукових фільтрів, то значок можна прибрати без зайвих досліджень, гірше не буде. При нормальній аналітиці можна швидко перевірити чи користувачі, в яких в профілі вказана інвалідність шукають з фільтрами чи без.
Так написали же, значки на вакансіях можуть створювати хибне враження що ці вакансії лише для людей з інвалідністю, бо асоціюються з такими ж значками на паркувальних місцях
Приєднаюся до питання — чи є годинники, де заборонені шпигунські функції(локація, прослуховування), або щоб їх можна було вимкнути з боку годинника?
Від кожного другого рузкоязичного таке чую. Вони думають шо жива «вулична» українська чимось гірша за їх шкільну літературну. А вона ліпша хоча б тим, шо нею розмовляють, а не тримають в бабушкіному серванті.