F16 — 26 matches
F 16 — 22 matches
Ф16 — 6 matches
A 16 — 7 matches
Наступна стаття — “Як жити з ADHD”
Бобре, ви занадто сфокусувались над невеличкою групкою анархо-примітивістів на доу, і чомусь дійшли до висновків що держапарат навернувся саме у відповідь на діяльність групи з 10 людей.
На мою думку неправильно звинувачувати айті, чи окремих представників сфери, там само як і інші сфери в «розбещенні» держави. Держава це інституція, і те як вона має функціонувати прописано в законах і конституції, коли вона функціонує інакше — це failed state.
Доречі, з досвіду проживання в Херсонській області в
Серед усіх тут ви найжахливіша людина.
Дивно побачити такий високий рейт.
Судячи по ваших коментарях я думав що ваш рейт — 50 грам на годину.
Всю свою історію Українська влада намагається збільшити кількість надходжень до бюджету через відсоткове збільшення податку, натомість їм треба було б зрозуміти, що реформи спрямовані на покращення якості життя, інвестиційної привабливості та інші паттерни дій які доступні країнам, що розвиваються — покращать доходи і рівень життя громадян, і від цього бюджетні надходження.
Наприклад GPD per capita України в 2021 році це 4,835.57 USD, а в 2020 — 3,751.74 USD. Ось ця різниця в 1083.83 USD — це додаткові надходження в бюджет з податків людей, які отримали більше. Мені як працівнику IT сфери кумендно усвідомлювати, що мій внесок в ВВП країни десятки разів більше, мою річну зарплату можна було помножити на 2 — ця сума надходила в Україну у доларах по рахунку виставленого моєму клієнтові від аутсорс компанії, на яку я працював.
Але зараз такий успіх держави в ті роки виглядає більше випадковістю ніж результатом направлених дій, адже в ті часи влада тільки думала як відділити IT сектор на окрему систему оподаткування дія сіті. З часом могли створюватися інші умови, бо не довелось би воювати з усією третьою групою ФОП.
Можливо хтось аргументував би, що подібні розмови не на часі, що зараз війна і інші умови, але я лише хотів підкреслити, що вони як тоді не знали як керувати державою, так і зараз не знають.
І як сайд-еффект блокуєте банківські рахунки одному ляму військових котрі не прийшли в тцк
Ніколи не брехав, і деколи за це повністю провалював інтерв’ю.
Наприклад, є такі питання які задають на більшості інтерв’ю, технічні нюанси котрих або дуже рідкісні, або здоровою людиною оминаються задля використання більш практичних речей. Зі своєї сторони, розуміючи що це питання на 70% інтерв’ю — такі речі вивчаються заздалегідь під час підготовки.
Якось мені задали таке питання, по типу «Розкажи, як би ти вирішив таку то ситуацію», усвідомлюючи що від мене буквально хочуть відповідь саме «А, це? Блін, як раз недавно стикався», я відповів дещо по типу «Якщо чесно, ніколи з цим кейсом не стикався, але розумію проблематику, ось так і так: ...»
Це буле дуже лаконічне інтерв’ю, де я показав себе круто, даючи на всі питання відповіді саме з власного досвіду, але в результаті фідбек був щось по типу «Брак реального досвіду з деякими технологіями» і відмову
Ось після цього і задаєшся питаннями, чи треба комусь та правда на інтерв’ю.
Такий самий кейс був, розглядав Німеччину як країну для перебування, дізнався рівно про ті умови, що в коментарі зверху: або соціальна допомога з проживанням в лагері і виплатами, навчанням німецької в школі і потім job center, або робоча віза від існуючого оферу, яка надасть блукард. Довелось обрати іншу країну тільки через це
Ви просто запропонували створити нових кулаків, це цифровий тоталітаризм, а не рішення.
Всім треба вчитись спілкуватись з руснею у грузин.
apostrophe.ua/...ossiyanam-na-mesto/305325
Вочевидь якщо розглядати термін «соціальний ліфт» за його широким значенням інструменту надаючим соціальну мобільність, тобто можливість зростання індивідуму в соціумі, перехід між умовними класами і покращення якості життя — то звісно що так.
Я би оцінив IT як найкращий і найвідкритіший з усіх соціальних ліфтів, який допоможе вчорашньому студенту з провінціального містечка за дуже короткий срок стати представником середьного класу.
Їх не так і багато в Україні (якщо судити до війни) — IT, ріел естейт, мореходка.
Взагалі я вбачаю десь таку послідовність імплементації:
0. Всі ентерпрайзи об’єднуються, плануючи до кінця 23 — початку 24 року перевести більшість працівників на гіг.
1. Після переведення всіх працівників, держава закриває можливість працювати по айтішним кведам, обгрунтовуючи це тим що нема сенсу дублювати сутності. Решта переводиться на гіг за відсутності альтернатив.
2. Компанії які перейшли на дію стають власниками картелю володіючим монополією на роботу в айті. Вже тут влада може накинути пару-тройку-п’ятірку відсотків до податків, бо тре рятувать країну, але всеодно діватись вже нікуди.
3. Вхід нових компаній в дію бюрократизуються щоб запобігти тим самим прямим контрактам, але й ускладнити створення молодих компаній.
4. Монополія тільки підсилюється, картель ентерпрайзів диктує умови ринку, збираючи надприбутки з помираючого айті.
inb4: пігулки прийняв, на лікування скидать не треба.
Завжди є варіанти краще: відсутність і допомоги і заморожені зп :)
І де вона та справедливість, роботодавець зі своєї сторони має право найняти досвідченого експерта для проведення технічного інтерв’ю для найму, а кандидат — ні :(
Львівського? Якби ж я знав, ці люди завжди в тіні. Навіть входи в метрополітен законспіровані. Живу тут четвертий рік — досі не знаю де вони.
На моєму поточному проекті всі розробники включно з девопсами отримують macbook pro.
Якщо одразу узагальнити маки для мене поєднують зручність інтерфейсу вінди і функціональність лінуксу.
Darwin не так сильно відрізняється від linux в командлайні, іноді, але не часто зустрінеш відмінності роботи стандартних консольних команд. Якщо зовсім дерев’яний то підрахунок хешсуми файлу на сервері і лептопі може стати проблемою, адже виконується різними командами — це як приклад. Розробникам також треба бути уважними, якось бачив кейс, коли розробник робив npm install з консолі маку(ліби скачуються скомпільовані під макось унікальною структурою залежностей і версій), потім робив docker build(засовуєш в linux тепер, ок), а потім коли код пушився в dev, CI збирав все це на лінуксі з іншими залежностями і версіями, виходила ситуація «А в мене на лептопі все працює».
Пакетний істаллер brew в принципі покриває необхідність в усіх інструментах, котрі використовую. Важко уявити якогось 3rd party вендора софту, в якого немає версії для macos.
Docker, minikube добре підтримуються, ніяких додаткових віртуалок власноруч піднімати не потрібно, все робиться під капотом. За підтримку IDE не знаю, користуюся Atom і задоволений
Зустрічав проблеми з компіляцією на M1/M2, але проблема вирішувана і не факт що ще відтворюється.
Так не від русні ж, в воєнний будь-яке масове невдоволення це «спроба перевороту».
На мою особисту думку, якщо компанія потребує певних активностей інженерів в неробочий час, то відповідальністю компанії має бути найм L1, L2 інженерів, в той час як відповідальністю інженерів мало би бути написання автоматизації та іншого супровідного тулінгу і документації, який допоможе сапорт спеціалістам автономно вирішувати проблеми.
Без подібного систематичного вирішення проблеми ситуація буде шкодити всім: і бізнесу, який буде неякісно закривати бізнес-ризики, сильно покладаючись на людський фактор, і працівникам, work-life balance котрих буде порушено.
З іншої сторони, не бачу нічого поганого допомогти з якимись форс-мажорами в овертайм, навіть безкоштовно(або просто піти з роботи раніше в наступний день за витрачений час) в випадку якщо проблема не спричинена систематичним забиванням керівництва на оголошені ризики.