На рахунок повторення це дуже слушна думка, війна дійсно може доволі швидко закінчитись через тиск санкцій та ідеологічну непідготовленність армії орків, але не треба вважати що проблема лише в Путіні. Росія завжди буде мати геополітичні притензії до всіх наших територій. У випаді поразки майже певен що з’являться реваншистські настрої.
Ну а на рахунок спроможності для повторення наступу — пам’ятайте що в Північної Кореї (в якої немає економіки в популярному сенсі цього слова) є армія.
Це риторика кремля, і зрозуміло чому вони так кажуть — паніка серед населення їм не треба, але реальний склад речей зовсім протилежний — дефолт в країні вплине на всі класи, якщо простими словами кожен зробить один крок униз.
І саме той клас, який жив у дерев’яних будівлях, та нямав гречку з консервою, жив від зарплати до зарплати без збережень, та радувався що раз на тиждень або місяць в їх село завозять яйця та молоко (а це найбільша верства населення в росії) — загалом опиниться на межі виживання просто від того, що нема роботи. Не виключено що малорозвинені населені пункти, які будуть робити ставку на самозабеспечення сільхозами та власними городами чекатиме потворення голодомору в перші роки під санкціями.
Уявіть що ви фермер в росії: у вас посівна вже зовсім скоро (а можливо вже вчора в вас мали б бути всходи россади в теплицях), вам треба мільйони грошей на засадку, добрива, техніку, яких зараз просто немає — банківська система не здатна видавати кредити(або процент буде величезний, що робить будь яку вигоду нульовою), перспективи продажу врожаю на зовнішні ринки — нульові, перспективи внутрішнього ринку малообіцяючі, загалом інвестувати гроші в цей рік для вас — це мінус по всіх фронтах, кредитні ями або навіть банкрутство.
Будь яка сфера бізнесу приречена померти за час від декількох місяців до декількох років.
Поки що НАТО та інші війська країн які зазвичай приймають участь в миротворчіх місіях своєю бездіяльністю тільки підтверджують що Україна — це зона впливу Росії, хоча і говорять вони протилежне, стверджуючи що світ, в якому великі та могутні країни будуть диктувати меншим (але суверенним та незалежним) країнам як їм жити та яку владу собі обирати — не той світ який вони хочуть бачити.
Через це є великі сумніви що НАТО якимось чином буде втручатися у війну в Україні навіть після ядерного бомбадування.
Перехід в оборону — створення блокпостів та організація підвозів на зайнятих територіях. Наразі їх наземна армія поки грає роль крипів з tower defense ігр і є доволі уразливою з такою тактикою.
Не знаю як у вашій компанії, в нашій усі 100% зарплати одразу конвертуються у гривні, тобто іноземна валюта повністю поглинається українською економікою та укріплює її.
Щодо податків та ПДВ — це інше питання, але навіть сплатоспроможні громадяни які будуть користуватися усіми послугами та купляти товари ринку — вже гарна підтримка.
Усі рекомендують зменшити кількість інформаційних каналів, залишити лише ті де дані йдуть концентровано і є перевіреними, перевіряти їх декілька разів на день. Сам так зробив, можу тепер хочаб таски закривати нормально.
Чи може хтось популярною мовою пояснити про кандидатство в ЄС?
Можно присоединиться к неформальной IT Армии Украины
t.me/itarmyofukraine2022 — тут координируют DDoS и другие информационные атаки
Также можно просто участвовать в информационной войне — на форумах, чатах, любых российских площадках постить телеграм каналы про события в Украине, не гнушайтесь постить информацию об убитых русских солдатах — они должны понимать что их здесь ждет.
Также находите местных волонтеров у себя в городах, оказывайте им помощь
Буду думать об уходе только когда поставят перед фактом о необходимости перейти в колхоз, без этого я работаю через ФОП как любой другой инженер вне софтсерва. Уходить только из-за того что софтсерв взял на вооружение еще одну форму сотрудничества мне кажется чересчур наивным.
Хотел написать коментарий, но увидел что кто-то это сделал уже до меня.
Не стать мультимиллионерами в эпоху ковида на доставке еды — ну это уметь нужно.
Я для себя последние изменения с налогообложением нахожу позитивными.
Заканчивается мой
Тем временем редакция dou:
www.meme-arsenal.com/...cb72da2563d5784d4ca13.jpg
Плюс.
Меня аж коробит от подобных вопросов — за всю практику ниразу не сталкивался. Сейчас бы даже и не ответил на такой вопрос, т.к. мозг избавился за ненадобностью знаний.
У вас наверное и Обама в подьезде частенько отмечается?
Мне кажется, или в песочнице с миром открытым настолько, что можно создавать свои игровые режимы, или другими словами моды — создание последних притянули зауши к понятию геймдев, и сформировали притензию к разработчикам типа: я создаю сущности в твоей игре, инструментами которые ты мне предоставил, а также использую твои серверы, поддержку, и всё-всё, в общем где мои деньги, Робловски?
Со стороны более традиционных игр для меня это выглядит примерно так: <Игрок1> в <Любая MMORPG> который cкрафтил предмет и продал <Игрок2> за игровую валюту потребовал у разработчиков часть денег, за которые была куплена эта игровая валюта.
Практически все MMO игры расчитывают на краундсорсинг в том или инном виде — это значит что другие игроки изменяют мир и создают игровой контент, который привлекает других игроков. Возможность монетизировать свой вклад в создание контента в игру — это классная фича, плохо что SJW так быстро налетели.
Не в обиду автору, но каждый раз когда вижу новый пост с сообщением «прошлый был социальным экспериментом» — вспоминаю эту картинку.
i.kym-cdn.com/...sfeed/000/738/025/db0.jpg
Ох уж эти хакеры, испольщующие одни и те же ники как в публичных соцсетях, так и в хакерских организациях.
Меня смущает пункт «я не знаю», что это будет за интервью если отвечать только на те вопросы, которые знаешь наверняка?
Не знать что-то совершенно нормально, особенно учитывая что вы никогда в этой компании/команде не работали и не обладаете тем же перечнем знаний и глубиной понимания технологий конкретного проекта или направления, как любой заонбордженный работник. Но фраза «я не знаю» триггерит интервьювера, и он ставит тебе жирные минусы за каждую такую фразу.
В свою очередь, порассуждать как это могло бы работать, или «не сталкивался, но если бы столкнулся, то делал бы так:» и описать ход мыслей — поможет интервьюеру понять как ты мыслишь, и сказать о кандидате куда больше чем просто знание сухого факта/инстурмента.
Очень интересный проект, слежу и играю уже давно, рад что упомянули на dou. Игре пока что сложно затянуть больше чем на пару вечеров, но музыка и вся атмосфера стоит того чтоб попробовать.
Чувак сидить у Львові, схвалює відправку людей які ледве вибралися з під обстрілів і потребують безпеки знову на фронт. Десятки людей лайкають, бо їм ок, їх жопи в безпеці. Все так, як має бути ©.