Тобто, якщо людині відмовили тому що він оверкваліфайд, він сіньор, зп сіньорска, то роботодавці для чогось виставили на позицію мідла сіньорску зп, але хочуть, щоб працював саме мідл? А вони так роблять щоби що?
Різноманітних Гаррі та Гамільтонів ви забули тому, що вони не вкладаються у ваш нарратив?
Начнем с того, что обе платформы на данный момент никуда не отдадут ваши координаты без прямого разрешения пользователя. И если даже данная приложуха будет зачем-то его просить — можно установить ее, находясь где угодно не дома, разрешить доступ к локации, обновить данные, потом или отобрать доступ или вообще снести приложение.
Не паранойте там, где это не надо. Особенно, когда есть куча реальных причин параноить.
2 тижні для першої проплати — це майже норма для Apple. Якщо через місяць нічого не зміниться — тоді можна починати ворушитися та щось міняти.
Футболісти також дуже критичні. ua.tribuna.com/...edelenii-vazhnosti-uaf-i
Щось дуже довго «розумнішав». Війна з руснею вже скоро 10 років йде.
У тебе перші три коментарі тут російськомовні. Виходить, ти сам собі не співгромадянин. Але це нічого, ми тут толерантні, шизофреніків теж приймаємо.
Капец ви наркомани... З чого ти вирішив, що мені потрібно розуміти істерики якогось нонейму?
А навіщо його запам’ятовувати, якщо в ньому немає жодного критерію, що верифікується? Дуже зручний такий твіт. Кордони відкрили, а автор такий «ну дик, шанса що усі виїдуть зараз вже нема».
Що, взагалі ніколи не відкриють?
ESET — це словацька компанія. До того ж не номінально словацька (як, наприклад, JetBrains номінально чеська), а реально словацька. Там усі засновники та більшість топ-менеджменту словаки. Та навіть жодного офісу на рашці немає та, здається, ніколи не було.
Якщо там заливка музики тількі через дистріб’юторів — то там треба модерувати дистрібʼюторів. Тому що різний булшит там таки заливається досить регулярно. Майже кожний місяць якийсь новий ноунейм-репер називає себе ім’ям старої всесвітньо відомої групи та заливає своє лайно до її дискографії.
Але так, що там можуть робити багато модераторів — незрозуміло. Тому що працює їх модерація дуже повільно. Останній раз, коли я надсилав скаргу на вищеописаний кейс, мені відповіли десь за тиждень, а дискографію поправили майже через місяць.
Це не флуд. Це ви усі, що звалили з країни якнайшвидше навіть не забравши домашніх улюбленців та батьків, та тепер ще ниєте звідти, вже задовбали вкінець.
Вас спитали не «як користуватися», а «як працює». Це різні питання.
Так, про Савовича.
Ні, прикладів немає. І не факт, що десь знайдуться якісь його однозначні твердження. Він досить обережний рашист і не впевнений, що колись якось прямим текстом виражав свої погляди.
Але на тому ж d3 (де ніколи не було поняття «вне политики») його дії ще з 2014 року були достатньо характерні. Проукраїнські (або навіть просто опозиційні до діючої влади) підсайти ховались з головної сторінки, постійно взагалі видалялись під надуманими приводами. А з протилежного боку іноді видалялись тільки зовсім людожерські пости.
Попередні власники (той же Йован, наприклад) так то були такі ж рашисти.
Де взяв там взяв. Наприклад, із визначення цього терміну в Конституції. Ви можете це спростувати якимось доказами, якщо є бажання вести конструктивний діалог.
Ви оце звідки скопіювали? З сайту якогось всратого «юриста»? Бо на всіх офіційних сторінках українських держустанов в статті 62 немає жодного слова про адміністративне право, але є пряма відсилка саме к кримінальному покаранню. І взагалі ця стаття прописана зовсім по іншому.
Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.
Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
У разі скасування вироку суду як неправосудного держава відшкодовує матеріальну і моральну шкоду, завдану безпідставним засудженням.
А може й не буде. На кожного такого стендапера з його прохолодними історіями є реальні приклади, коли технологія досягла свого максимуму значно раніше, ніж очікували оптимісти на початку її розвитку. Наприклад, у1960-х роках більшість була впевнена, що до 2000 року людство буде мати колонії на інших планетах. І що, де вони? Навіть реальних планів на них немає, тому що там все ще купа невирішених питань.