Я не раз бачив як мотивований мідл набагато краще працював за досвідчених сеньорів.
На співбесіді мені не так важливо технічні скіли як бажання чувака працювати
Правда це помітити на співбесіді дуже складно.
Мені здається що якщо хочеться логіку розвивати то ігор цілком достатньо. Писати код нудно для дітей.
Каліфорнія кормить всю америку:) щось це нагадує
Все впирається в довіру — будуть паперові бакси купляти
Хз яке майбутнє але з мого останнього досвіду :
— один проект де було 100+ людей свічнули на індусів бо так дешевше
— стартап на фінішному етапі поступово свічнули на англічан бо хотіли щоб були тільки UK based
— так само us проект
— один клієнт свічнувся на поляків але через пів року назад до України вернувся (краща якість бо за таку зп поляки макс мідл левел або псевдо сеньйор)
Напевно ринок іт буде але він сильно зменшиться (можливо у 2+ разів) бо частина ринку захоче не в Україні бо ловлять людей а це ризики коли вибувають. + Зп будуть менші бо попит сильно перевищує пропозицію
наразі статистика по
З цікавого — я розглядав 2 моделі боротьби.
1 це зробити аналіз для власників каналів щоб їм показало хто бот або автоматично забанило .
2 для юзерів той що зараз є.
Пішов 2 шляхом хоча не факт що він правильний.
У 1 випадку не було б проблем з мобілкою що є величезним плюсом.
Перейти з однієї моделі на іншу доволі легко бо основна складність це збирання великого об’єму даних і
обробка (наразі база 20 гб приблизно і росте) + В ютуба є купа лімітів в апі — наприклад не має апі дай всі коментарі по юзеру.
Можна взагалі не збирати дані або трохи зібрати і чат жпт натравити на коменти хай згенерує характеристику юзера- тільки локально тре буде піднімати чат жпт — бо мільйон токенів за 10 баксів наскільки пам’ятаю швидко закінчується
Уважніше перечитайте статтю.
Цитата
Можна зробити АІ визначення ботів — технічний проблем немає тільки треба щоб хтось користувався бо для 10 користувачів не хочеться тратити на це час
Я зробив дослідження із декількома hate speech моделями + підключив Perspective API. + Платну chat gpt API (дорого зараза) Але як писав в статті поки 10 юзерів мені підходить тупа статистика написана по
Хто поставив додаток подивіться для прикладу скільки ботів у цьому відео
www.youtube.com/...SbMOkeTbXM7eKInyOK7B0F6wM
45 коментарів і з них приблизно 40 — це боти — жжесть
Я fox news і cnn трохи сканував. Там багато відео із 5+ тис коментарів — напевно срачі жорсткі.
Дякую за розгорнуту відповідь .
Не погоджусь тільки з тим що не спілкуються.
Нажаль спілкуються з ботами доволі багато. Деякі вміло ховаються. А деякі тупі просто фразами як ви казали — їх зразу вичисляють.
Але це проблема ще самих ютуб каналів. Для прикладу на каналі бутусов-плюс чи української правди їх немає або мінімум.
А от на сайті укр правди їх дуже багато (фейсбук плагін юзають)
Саме розширення на typescript react — воно зайняло до 10% часу — напишу рідмі і зашарю
Зробити можна без проблем тре тільки підчистити та дописати рідмі.
+ Діаграму треба намалювати хоть як працює бо там є rabbitmq, redis, 3 бекенд сервери в докерах (апі з БД, загрузка, статисика) + firebase як паблік сервер. Підготую зашарю може комусь буде цікаво
Моя ціль крім ботів також було зробити фічу показ усіх коментарів бота. Тому з моїх вимог зроблено правильно
Алгоритми можна різні. Можна навіть навчити нейрону мережу. Але прікол що навіть такий простий алгоритм без заморочок знайшов більше 90% ботів
Насправді можна робити для будь якої соціальної платформи якщо десктоп додаток. А от мобілка це вже проблема. Взагалі пробував випадкові коментарі кидати а чат жпт апі щоб вона дала характеристику людини. Доволі цікаво получилось. Якщо колись в мобільному хромі появиться підтримка додатків було б круто.
Я бачив в основному російських типу — Росія прийде порядок наведе (зміст). Жаль тільки додаток на десктопі працює майже усі користуються мобілками
Їхні дрони які в 40х дорощі за наші (згідно статі на укрправді) чого тільки варті.