• Форум
  • Стрічка
  • Зарплати
  • Робота
  • Календар
  • Спільноти
Вхід і реєстрація
Mykhaylo Herasika
  • Профіль
  • Коментарі 18
  • Топіки 1
  • Мирний план Трампа — перемога чи зрада?

    Їхні дрони які в 40х дорощі за наші (згідно статі на укрправді) чого тільки варті.

    15 лютого 2025 21:27
    Підтримали: Volodymyr Y, Bot Bot
  • Велика конкуренція у ІТ, чи варто змінити професію?

    Я не раз бачив як мотивований мідл набагато краще працював за досвідчених сеньорів.
    На співбесіді мені не так важливо технічні скіли як бажання чувака працювати
    Правда це помітити на співбесіді дуже складно.

    8 лютого 2025 19:04
    Підтримали: Stepan Kunziv, Eugene Nuribekov
  • Як навчити дитину програмувати, якщо ви не програміст

    Мені здається що якщо хочеться логіку розвивати то ігор цілком достатньо. Писати код нудно для дітей.

    8 лютого 2025 18:14
  • Каліфорнія на шляху до незалежності: що чекає США та IT-індустрію?

    Каліфорнія кормить всю америку:) щось це нагадує

    29 січня 2025 7:10
    Підтримали: Bot Bot, Oleksandr Suvorov, Oleksandr Viter
  • Що коїться у Китаї? Ситуація з Evergrande

    Все впирається в довіру — будуть паперові бакси купляти

    29 січня 2025 6:54
  • Вийти з АйТі

    Хз яке майбутнє але з мого останнього досвіду :
    — один проект де було 100+ людей свічнули на індусів бо так дешевше
    — стартап на фінішному етапі поступово свічнули на англічан бо хотіли щоб були тільки UK based
    — так само us проект 3-6 міс в Україні а потім америкосам
    — один клієнт свічнувся на поляків але через пів року назад до України вернувся (краща якість бо за таку зп поляки макс мідл левел або псевдо сеньйор)

    Напевно ринок іт буде але він сильно зменшиться (можливо у 2+ разів) бо частина ринку захоче не в Україні бо ловлять людей а це ризики коли вибувають. + Зп будуть менші бо попит сильно перевищує пропозицію

    29 січня 2025 6:42
    Підтримав: Валерій Лютіков
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    наразі статистика по 5-6 параметрах рахується — потратив на неї мало часу і на перший час дуже навіть ок. Як далі буде — побачимо будують юзери — поміняю на кращий підхід а поки цілком ок

    16 січня 2025 13:10
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    З цікавого — я розглядав 2 моделі боротьби.

    1 це зробити аналіз для власників каналів щоб їм показало хто бот або автоматично забанило .
    2 для юзерів той що зараз є.

    Пішов 2 шляхом хоча не факт що він правильний.
    У 1 випадку не було б проблем з мобілкою що є величезним плюсом.

    Перейти з однієї моделі на іншу доволі легко бо основна складність це збирання великого об’єму даних і
    обробка (наразі база 20 гб приблизно і росте) + В ютуба є купа лімітів в апі — наприклад не має апі дай всі коментарі по юзеру.

    Можна взагалі не збирати дані або трохи зібрати і чат жпт натравити на коменти хай згенерує характеристику юзера- тільки локально тре буде піднімати чат жпт — бо мільйон токенів за 10 баксів наскільки пам’ятаю швидко закінчується

    15 січня 2025 20:34
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Уважніше перечитайте статтю.
    Цитата

    Можна зробити АІ визначення ботів — технічний проблем немає тільки треба щоб хтось користувався бо для 10 користувачів не хочеться тратити на це час

    Я зробив дослідження із декількома hate speech моделями + підключив Perspective API. + Платну chat gpt API (дорого зараза) Але як писав в статті поки 10 юзерів мені підходить тупа статистика написана по 5-6 коефіцієнтах. Будуть юзери буде краще. Не буде — закину.

    15 січня 2025 20:04
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Хто поставив додаток подивіться для прикладу скільки ботів у цьому відео
    www.youtube.com/...​SbMOkeTbXM7eKInyOK7B0F6wM
    45 коментарів і з них приблизно 40 — це боти — жжесть

    15 січня 2025 18:44
    Підтримав: Alex Fogol
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Я fox news і cnn трохи сканував. Там багато відео із 5+ тис коментарів — напевно срачі жорсткі.

    15 січня 2025 10:12
    Підтримали: Oleksandr Suvorov, Sergius von Bielersee
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Дякую за розгорнуту відповідь .
    Не погоджусь тільки з тим що не спілкуються.
    Нажаль спілкуються з ботами доволі багато. Деякі вміло ховаються. А деякі тупі просто фразами як ви казали — їх зразу вичисляють.
    Але це проблема ще самих ютуб каналів. Для прикладу на каналі бутусов-плюс чи української правди їх немає або мінімум.
    А от на сайті укр правди їх дуже багато (фейсбук плагін юзають)

    14 січня 2025 22:17
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Саме розширення на typescript react — воно зайняло до 10% часу — напишу рідмі і зашарю

    14 січня 2025 16:52
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Зробити можна без проблем тре тільки підчистити та дописати рідмі.
    + Діаграму треба намалювати хоть як працює бо там є rabbitmq, redis, 3 бекенд сервери в докерах (апі з БД, загрузка, статисика) + firebase як паблік сервер. Підготую зашарю може комусь буде цікаво

    14 січня 2025 16:48
    Підтримав: Alex Fogol
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Моя ціль крім ботів також було зробити фічу показ усіх коментарів бота. Тому з моїх вимог зроблено правильно

    14 січня 2025 8:48
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Алгоритми можна різні. Можна навіть навчити нейрону мережу. Але прікол що навіть такий простий алгоритм без заморочок знайшов більше 90% ботів

    14 січня 2025 8:42
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Насправді можна робити для будь якої соціальної платформи якщо десктоп додаток. А от мобілка це вже проблема. Взагалі пробував випадкові коментарі кидати а чат жпт апі щоб вона дала характеристику людини. Доволі цікаво получилось. Якщо колись в мобільному хромі появиться підтримка додатків було б круто.

    14 січня 2025 7:47
    Підтримав: Alex Fogol
  • Скільки в українському ютубі насправді ботів

    Я бачив в основному російських типу — Росія прийде порядок наведе (зміст). Жаль тільки додаток на десктопі працює майже усі користуються мобілками

    13 січня 2025 18:19
    Підтримали: yvs2014, Happy, Alexander Dyachenko

Не пропустіть

8 червня, Online
🎙 DOU Live: WWDC 2026 — дивимось та розбираємо новинки від Apple
9 червня, Лондон
DOU в Лондоні — нетворк-зустріч 🇺🇦 ІТ-спільноти під час London Tech Week
11 червня, Online
Онлайн-курс «Архітектура безпілотних систем» від robot_dreams
16 червня, Київ
DOU Mobile Meetup 2026
18 червня, Варшава
AI Tech Rave | Solidgate x DOU
9 липня, Київ
DOU Product Day 2026
18 липня, Варшава
WAWTech+Summer — найбільший tech-фестиваль для нетворкінгу від DOU у Варшаві
© 2005—2026 DOU.ua
Нас уже 874 626. Ми в соцмережах: Facebook Twitter GitHub LinkedIn Telegram YouTube TikTok Instagram WhatsApp
Пошук програмістів на Джині
  • Контакти
  • Реклама
  • Legal
Пишіть нам на [email protected]
Скористайтесь акаунтом
×
  • Google
  • LinkedIn
  • GitHub
  • Facebook
Увійти за поштою.
  • Вхід
  • Реєстрація
  • Відновлення пароля
Неправильний пароль
Реєстрацію по email закрито
Ви неправильно вказали свою пошту
Або скористайтесь акаунтом.
Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.
Ви неправильно вказали свою пошту
з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.