• Форум
  • Стрічка
  • Зарплати
  • Робота
  • Календар
  • Спільноти
Вхід і реєстрація
Mykhaylo Romaniv
  • Профіль
  • Коментарі 8
  • Чи варто довіряти Telegram?

    Тобто Ви вважаєте локальний для росії Телеграм більшим гравцем, ніж Microsoft? Ніколи в житті не повірю, що ФСБшникам вистачило духу побороти глобальний LinkedIn а локальний Телеграм вже ні.

    11 червня 2021 14:44
    Підтримав: Roman Pavlyuk
  • Чи варто довіряти Telegram?

    Я не знаю всієї історії і не слідкую з «активність роскомнадзора», але з власного досвіду знаю, що наполегливість може бути абсолютно різною, навіть протилежною і результат напряму від цього залежить. Але вам тупо треба було до чогось причепитись і вам вдалось, з чим вас і вітаю. Хоча суті це не змінить.

    11 червня 2021 14:13
  • Чи варто довіряти Telegram?

    Не треба маніпуляцій. Порівнюються два месенджера, один з яких був видалений, а інший — ні. Чи мало подібне місце в Україні?

    11 червня 2021 13:26
  • Країни офшори для ІТника

    Влада регулярно змінюється в кожній країні (на, майже в кожній :). На щастя, в Польщі кожна наступна влада закриває «схеми» попередньої, а нові їй не дає відкрити опозиція, читай «попередники». Тому країна еволюціонує. І це помітно.

    30 березня 2021 8:31
    Підтримав: Ivan Shymanovych
  • Країни офшори для ІТника

    Йди, питай в тих, хто обіцяв. Наголосували «по приколу».

    30 березня 2021 8:28
  • Країни офшори для ІТника

    Це доступна медицина, якісна освіта, хороші дороги, освітлені вулиці і т.д, і т.д.

    29 березня 2021 18:04
  • Країни офшори для ІТника

    Плачу податок за кожен зароблений злотий. Плачу, бо бачу, куди йдуть мої податки. І не шукаю офшорів, бо мої діти ходять ТУТ до школи і ТУТ я користуюсь інфраструктурою.

    29 березня 2021 17:58
    Підтримали: Ivan Shymanovych, Laneta
  • Країни офшори для ІТника

    Платити податки ТРЕБА. Будь-де. Це запорука комфортного життя. Або буде, як в Україні: всі отримують з/п в конвертах і плачуть, що дороги погані і в школу на вікна треба скидатись. Раніш чи пізніше жлобство вилазить боком.

    29 березня 2021 12:19
    Підтримали: Oleg Kotok, Sergey, Ivan Shymanovych, Sergiy Morenets, Igor Ya, Andrew Frolov

Не пропустіть

9 червня, Лондон
DOU в Лондоні — нетворк-зустріч 🇺🇦 ІТ-спільноти під час London Tech Week
11 червня, Online
Онлайн-курс «Архітектура безпілотних систем» від robot_dreams
15 червня, Online
Онлайн-курс «MCP для роботи з LLM» зі спікером із SoftServe від robot_dreams
16 червня, Київ
DOU Mobile Meetup 2026
18 червня, Варшава
AI Tech Rave | Solidgate x DOU
9 липня, Київ
DOU Product Day 2026
18 липня, Варшава
WAWTech+Summer — найбільший tech-фестиваль для нетворкінгу від DOU у Варшаві
© 2005—2026 DOU.ua
Нас уже 875 188. Ми в соцмережах: Facebook Twitter GitHub LinkedIn Telegram YouTube TikTok Instagram WhatsApp
Пошук програмістів на Джині
  • Контакти
  • Реклама
  • Legal
Пишіть нам на [email protected]
Скористайтесь акаунтом
×
  • Google
  • LinkedIn
  • GitHub
  • Facebook
Увійти за поштою.
  • Вхід
  • Реєстрація
  • Відновлення пароля
Неправильний пароль
Реєстрацію по email закрито
Ви неправильно вказали свою пошту
Або скористайтесь акаунтом.
Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.
Ви неправильно вказали свою пошту
з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.