Дякую.
З приводу якості послуг в Україні дозволю собі не погодитись. Сфера послуг на дуже високому рівні, інтернет магазини для клієнта зроблять все можливе, стоматологія в кожному дворі така, що Європі і не снилось.
Тут просто нова сфера, якій ще потрібно народитись і перетворитись в щось якісне. ІМХО, це питання часу і фідбеку клієнта.
З цікавого — в коментарях є ряд людей з позитивним досвідом саме в питанні планування, тому тут питання не до індустрії загалом.
Андрій, дякую за Ваш фідбек. Для всіх учасників форуму це дуже цінно.
Тільки одне зауваження — перед «не» кома не ставиться.
Всім хочеться, і ні в кого не виходить таке знайти.
Виходить. Там доволі недвозначно про це написано.
В статті, власне, це основний аргумент.
Круто, дякую за рекомендацію.
Буду тестувати.
Якщо говорити про фондовий ринок, то дуже грунтовне розуміння і вражаючі показники у Gonzo invest Павла Бойка
www.youtube.com/.../UCKVyvCx4uR-WiTT-BM31NtQ
Загалом рівень аудиторії в клубі дуже високий. Є на кого рівнятись.
Якщо є інтерес до високоприбуткових інвестицій в Україні, то вивчення потенційних позичальників варто починати з чату AMJ Allience. Жорстко, не вибираючи слова, але шахраїв вичисляють ще на етапі, коли схема на піку і Форбс вносить в ТОПи перспективних компанія
t.me/c/1474618859/1
Так, це дуже точно.
До речі, в Інжур не вклався, дякуючи AMJ Allience.
Пане Investor Goda,
Якщо мені потрібен сайт, то я йду спеціаліста, який цим займається, а не буду робити це по книжці, витративши
Денис, дякую. Ваш коментар повністю відображає мій підхід до питання.
Думаю, що варто повернутись до цього повідомлення через півроку, рік і через 5 років.
Ви ж розумієте, що буде з voo у випадку великого кіпішу? Бажаю, щоб все було ОК)
Не зрозумів основний посил повідомлення.
Исторические результаты не гарантируют их повторения в будущем и ничто не мешает например S&P500 в один прекрасный день повторить судьбу индекса Nikkei.
Це на 100% так. І це саме причина, чому я не «мамкин експерт» і не купив просто один один тікер. Логіка дуже проста — ти платиш за досвід людям, які вже пережили велику втрату грошей за їх досвід і за їх екпертизу. Тобто фактично аргумент про Nikkei підтримує моє рішення шукати спеціаліста. Доволі очікувано зараз Nasdaq розвернеться і потягне за собою S&P500, в якому, як ми знаємо росте менше десятка компаній. Тут все і без Майкла Бюрі зрозуміло.
Але, одна справа бути найрозумнішим на форумі, а інша — поставити на це десятку або сотку. Тут вже бажаючих буде менше. Але такі люди є і їх послуги коштують дуже дорого.
Согласно статистике 80% профессиональных активных инвесторов (управляющих фондами)
не в состоянии в долгосрочной перспективе побить индекс (S&P 500)
Це правильний факт, але хибне трактування. Велика частина інвесторів фондів — це пенсійні фонди (вибачте за тафтологію). А пенсійний фонд не може собі дозволити просадку в 30% або навіть 50% (яку може собі дозволити S&P 500. Тому основна задача таких фондів — це мінімальна просадка і максимальний ріст при цій мінімальній просадці. Тому ми бачимо портфелі типу «всесезонного» Рея Даліо і т.д.
Але є і портфель, ціль якого — це прибуток. І, якщо тебе цікавлять гроші через 20 років, то тобі не важливим є «паперовий збиток». І такі спеціалісти є в Україні. Просто знайти їх вдалось не з першого разу.
В цю історію можна заходити самостійно, але потрібно, що ти витрачатимеш або час (чесні 10 000 годин) або гроші (щоб заплатити за досвід). Аплодую людям, які в це йдуть з головою і мають детальне розуміння таких кроків, але моя спеціалізація в іншому.
Тут, до речі, погоджусь не на 100%. Деякі відео дійсно неадекватні, але є і дуже толкові. Наприклад відео Артема Ваганова по фондовому ринку доволі сильні. Тому склалось враження, що в команді є спеціалісти, які зможуть сформувати якісний портфель.
Валерій, дякую. Просто описали мій підхід до життя :)
До речі, в мене великий перелік крутих спеціалістів в різних напрямках. Саме тому, що я багато разів помилявся.
Гривневий депозит — це інструмент для коротких грошей. Не думаю, що хтось реально буде класти в гривні під 18% солідну суму. Якщо зовсім фантазії немає — краще дивитись ОВДП.
Про ф’ючерси і опціони — це не лише солодко починалось, але і успішно працює зараз. Своїх спеціалістів я знайшов, портфель побудував і отримав бажане. І саме тому можу зробити висновок, що послуги iPlan були нікчемні.
Дивно. Розрахунки були дуже цікавими.
Навіть з дисконтом в 84% покупку оцінили як недостатньо привабливу?
Автор чесно поділився своїм досвідом. Якщо він Вам здається позитивним — Ви можете стати щасливим клієнтом iPlan.