Ого, за посилання на ITSkills4U величезне дякую, не знав про цю програму! Поцікавлюсь там і підготовкою до сертифікації, і уроками польської.
може “distractors” а не “distructors”?
О, знову цей кривий переклад «збовтаний, але не розмішаний» ))
Події на Facebook, Eventbrite, Couchsurfing тощо. Поки знання місцевої мови недостатньо — англомовні чи якою ще поширеною мовою володієте. На Couchsurfing частина будуть такі ж експати та іноземці які тут проїздом, але частина — місцеві які відкриті до спілкування з експатами, це вже корисний фільтр. Якщо локальних подій мало — створювати свої, навіть просто прогулянку на пару годин придумати, створити подію і покликати охочих.
Зручно коли в тому ж місті живе багато колег — можна кинути в робочому Slack пропозицію приєднатися на якусь активність одразу на аудиторію в кілька сотень людей, і є непоганий шанс що хоча б декілька зацікавляться.
Додатки для знайомств типу Tinder теж можна використовувати, просто описати в профілі чого шукаєш.
Хобі або спорт де є якась групова діяльність, а ще краще групове навчання якомусь хобі, бо тоді всі починають в рівних умовах і це легше ніж влитися в існуючий колектив.
Якщо трапляється цікава людина — ненав’язливо але проактивно їй пропонувати якісь спільні активності, також дати знати що і сам будеш радий таким запрошенням.
Ольга, судячи з профілю, бухгалтер, можливо в її сфері така ситуація.
Хоча я, чесно кажучи, першу половину її коментаря не зрозумів, забракло присудків.
Для мене лад асоціюється з порядком чи організацією чогось, а тут, мені здається, це слово погано підходить, занадто загальне значення, а значить потім буде перетинатися з іншими словами
За що ви так «заголовок»? Він же і так рідний )
Так США і не доводилося стикнутися з нападом більшого за них агресора на своїй території
Щойно подумав що у Відьмаку тільки Геральта можна роздягнути в будь-який момент )) І всі еротичні сцени — за його участі, теж виходить обʼєктифікація
я через російський переклад все дитинство думав що він Робін Хороший
Так нововведення навпаки додає альтернативне написання, воно не оголошує попереднє неправильним і нечистим
Дякую що тепер з опису одразу зрозуміло що анкета не для тих хто живе за кордоном давно, раніше це ставало зрозуміло по ходу заповнення, і то не до кінця.
Чому Giger це Ґігер а не Ґіґер?
Дійсно, пару разів редиректило кудись на localhost, але врешті вдалося залогінитись і підписати
Те саме, після першої авторизації так і не повернуло на петицію яку хотів підписати, тепер «адреса вже використовується»
Я б не сказав «просували», скоріше «підтримували», бо боротися з їхнім спротивом дійсно буде важко.
В моєму досвіді більше практикувати парне програмування пропонує сама команда, після того як в якихось задачах довелося так разом порозбиратися. З тим що у кожного свої задачі проблеми бути не повинно, якщо не робити це все на ничку, а нормально планувати, в тому числі розуміючи що якщо значну частину задач робить двоє людей, то velocity команди дещо зменшиться.
Визначити для яких задач це буде ефективним повинна теж сама команда, печально якщо тільки лід чи менеджер це можуть зробити.
У вас якось аналогії всі повз касу:
Швидше, дитину за місяць — а хто очікує що це буде швидше? Зазвичай у всіх є розуміння що парна робота забирає більше людино-годин, на це йдуть заради інших переваг. У попередній частині статті, до речі, більш швидкий результат і не згадується в списку переваг.
Краще — тут же і сказано що для тривіальних задач (аналогії «класти цеглу» і «забивати цвяхи») цей метод буде зайвим, але ваші робочі задачі ж мабуть трохи складніші, правда?
Навіть якщо ці цифри правильні, з них можна зробити також протилежний (і скоріш за все теж хибний) висновок — більше за айтівців донатять тільки самі військові