У вас якось аналогії всі повз касу:
Швидше, дитину за місяць — а хто очікує що це буде швидше? Зазвичай у всіх є розуміння що парна робота забирає більше людино-годин, на це йдуть заради інших переваг. У попередній частині статті, до речі, більш швидкий результат і не згадується в списку переваг.
Краще — тут же і сказано що для тривіальних задач (аналогії «класти цеглу» і «забивати цвяхи») цей метод буде зайвим, але ваші робочі задачі ж мабуть трохи складніші, правда?
Цікава логіка, тільки виходить що щоб жінок «зберегти» для відновлення популяції, їх навпаки не треба випускати з країни, навіть після закінчення війни.
Можна піти ще далі і, як і ризик власним життям при захисті держави для чоловіків, зробити народження дітей також обовʼязком для жінок.
Знаю одного батька котрий виїхав з трьома дітьми. І ще одного який активно возить з-за кордону волонтерську допомогу і говорив що може перетинати кордон тому що має багато дітей, діти звісно не разом з ним під час цих поїздок.
Все говорит о том, что кризис будет. И будет очень сильный. Но никто не может сказать точную дату.
завдяки регулярності світових криз це можна сказати в будь-який момент часу і це буде правдою, зручно. тільки неясно як на цьому базувати якісь рішення.
по-моєму «вдовгу» зазвичай передбачає більше ніж 7 років
Завжди приємно бачити інтервʼю зі старими знайомими )
Мені знову так і не стало зрозуміло, чи розрахована була ця анкета на тих хто живе не в Україні:
— «Українських розробників» — ок, я все одно себе до них відношу, почну заповняти і там подивимось.
— Одразу серед варіантів локацій є «за кордоном» — о, супер, значить розрахована!
— Через пів анкети питання про кількість працівників в Україні, де найменша можлива кількість «лише я», а в моєму випадку це «0, навіть не я» — еее...
З недавніх постів Максима склалося враження що він радить весь портфель формувати з високоризикових активів (акції та криптовалюта). Так як виявилось що на інші теми йому вже через кілька днів після свого посту не цікаво обговорювати деталі, я не задавав йому питання про ризикові активи напряму, але з цієї статті побачив що дійсно стратегія — «70% у фондовий ринок, 30% у крипту». Для мене тут не вистачає більш стабільних компонентів, але почитати було цікаво.
а хіба купівля крипти зараз — це комітмент на 30 років? портфель можна і треба балансувати з часом, якщо крипта як явище накриється, то вірогідно це буде не в один день, і з неї можна буде поступово вийти. хоча з високим ризиком цього типу активів я не сперечаюсь.
30 років назад тодішніми методами торговці шубами здобували початковий капітал, який зараз уже звісно зовсім в інших активах розміщено.
це слова Максима, а не Любомира
спробуйте замінити work with
мабуть, малось на увазі help with
переклад речення від мого знайомого перекладається так
«переклад перекладається», щось тут не так )
може, вперед? )
а які наслідки переходу після незамінності на попередньому місці?
Окрім 5 листів ще треба дочекатись 1 січня: «Набрання чинності, відбудеться 01.01.2022»
Юра: Для англичанан обычно Джорджем представляюсь, с испанцами сложнее — там я Хулио или Хулий.
я думав, у іспанців — Хорхе
Мені здається, більшість переглядають діфф merge request’а разом и не хочуть ревьюити кожен коміт окремо.
І можна на «ти», може ще зустрінемось тут. )
Так, онлайн вже рекомендував тут — dou.ua/...relocate-estonia/#1443022, так і продовжую користуватися Speakly (вони випускали 2 промо-коди на безкоштовний рік естонської кожен).
З очних курсів можу порадити мовний центр GAME, моя попередня компанія запрошувала їхнього викладача Льошу викладати нам естонську, ось їхній початковий курс — gamekeskus.ee/ru/kursused/juhan-zero.
Сергій працював у компанії де часто можна було чути про релокацію до Естонії. )) Власне так я тут і опинився восени 2019.
Tere tulemast Eestisse, тут цікаво, сподіваюсь ви отримаєте той досвід за яким приїхали!
Я б не сказав «просували», скоріше «підтримували», бо боротися з їхнім спротивом дійсно буде важко.
В моєму досвіді більше практикувати парне програмування пропонує сама команда, після того як в якихось задачах довелося так разом порозбиратися. З тим що у кожного свої задачі проблеми бути не повинно, якщо не робити це все на ничку, а нормально планувати, в тому числі розуміючи що якщо значну частину задач робить двоє людей, то velocity команди дещо зменшиться.
Визначити для яких задач це буде ефективним повинна теж сама команда, печально якщо тільки лід чи менеджер це можуть зробити.