Доброго дня! А підкажіть, будь ласка, чому вам потрібно було відкривати візу щоб поїхати працювати до Німеччини? Усі ж громадяни України, маючи біометричний паспорт, можуть приїхати в Німеччину і податися на Aufenthaltstitel. Не зовсім зрозуміла із статті Дякую!
Доброго дня! А підкажіть, будь ласка, чому вам потрібно було відкривати візу щоб поїхати працювати до Німеччини? Усі ж громадяни України, маючи біометричний паспорт, можуть приїхати в Німеччину і податися на Aufenthaltstitel. Не зовсім зрозуміла із статті
Дякую!