Так. Але це не політика, а політики. Як набір якихось правил. І це справді має сенс. І мені здається, що автор описує саме політики.
Дуже корисний пост. Справді рішення проблем і рекомендації дуже вдалі. Тільки я очікувала, що політика буде описана в іншому контексті. Навіть подивилась визначення політики у вікі-— діяльність з вирішення питань життя суспільства чи певної його частини. Цікаво, що саме ці виклики в проектах назвали політикою.
Цікаво, що Ви вживаєте політику в такому контексті. Навіть англійською. Компанія — це плем’я, в якому постійно змінються люди, проекти, замовники, потреби. Якщо бути чесними, основана мета компанії — це не взаємодія з людьми в середині компанії, а результат, гроші, ефективність. І всі кейси, які Ви описали напрвлені саме на основну мету і як її досягти, якщо виникають проблеми в комунікації, що дуже корисно. Чомусь дуже не подобається це слово. Може ще і тому, що справжня політика також впливає на успішність проекту: закони країни, економічний стан країни, платеспроможність аудиторії, навіть тренди, просування продукту, умови праці, і тд(дуже довгий список).