сіті17 з хл2 базоване на Болгарії бо головний дизайнер рівнів звідти
щось останнім часом немало відомих людей почали відходити: вчора помер Халк Хоган, Брюсу Віллісу стало ще гірше віднедавна
проблема не в цінах, а в якості того АААА барахла, яке виходить. Через рік-два вже можна брати зі знижкою в стімі.
китаю байдуже на копірайт, в сша зараз теж обговорюють щоб дозволити навчання на копірайт контенті, недавно каліфорнійський суд дозволив це для книжок
Я б пішов на такий проект, де береш код згенкрий чатом гпт, згодовуєш його своєму gemini акаунту і кажеш переписати
без приколів, але мав недавно ситуацію, коли код, згенерований gemini довелось фіксити чатомжпт
Багато компаній інтегровували АІ аби як бо конкуренти зробили це ще вчора
Ну і ще буває коли над АІ фічею працює ціла команда (бекенд, фронтенд, девопс) і щоб семеро не чекали одного, бекендщик пише більш-менш робочий прототип і йде працювати над наступною фічею. А для оптимізацій не завжди вистачає скілла (АІ взагалі можна оптимізовувати нескіненно: інфраструктура, оверклокінг, стрімінг даних, альтернативні inference бібліотеки, самописні кернели як це робили діпсік ітд) і тому простіше тимчасово найняти когось іншого.
Текст теми по-дебільному написаний ©, з коментарів більш зрозуміло що автор мав на увазі. АІ-слоп нікуди не дінеться, його вже настільки багато, що юзери не знають кому платити гроші (нагадує ситуацію зі стрімінговими сервісами). Багато компаній інтегровували АІ аби як бо конкуренти зробили це ще вчора, а над оптимізаціями почали думати коли прийшов рахунок з AWS (пишу з власного досвіду).
Чому нема змісту погоджуватись на них? Моделі стають складнішими, вимоги до заліза тільки ростуть, все більше компаній використовують АІ і логічно що вони шукають способи знизити витрати чи пришвидшити роботу. Навіть якщо проект короткостроковий, то в теорії з досвідом роботи буде простіше знайти наступний проект. «Оптимізація ШІ» це доволі розмите поняття: звучить цікаво і водночас нудно, залежить від вакансії.
MCP (Multi-Channel Prompting)
MCP це Model Context Protocol, автор взагалі не тямить про що пише
перший кліп показували наші змі в перші дні вторгнення
Як деякі вже зауважили, більшість фіч давно є в копайлоті. Майкрософт взагалі прифігіла від того, що всі навколо почали продавати форк вс коду (хоча ці всі ваші курсори і віндсьорфи можна було зробити плагіном) і вирішила опен-сорснути плагін для копайлот чату, так що по фічам він рано чи пізно переплюне альтернативні рішення. Якщо хтось використовує АРІ а не підписку раджу глянути в сторону плагіна Roo Code
основний склад вже розпустили і джуніорів промоутнули до головного, але коментатор нижче правий — нафіга топікі про геймдев відображаються на основному форумі де більшості може бути не цікавий ігровий контент, тим більше що це копіпаст з інших сайтів?
UA Online — це багатокористувацька гра, яка доступна на пристроях під управлінням Android
це мобільна гта сан андреас з модами і сампом (мультиплеєрний мод)
кожні кілька місяців на доу приходять ностальгірущі по хабру з пропозицєю створити свій аналоговнєт
чергова рекламна стаття де автор написав стіну тексту і більше ніколи не повернеться
покажи ААА проект на уе5 де нема мікростаттерів і стабільно високий фреймрейт. Фортнайт і аналогічна лоу-полі фігня не рахується
нагадує сценку з файни юкрайни де від міністра до рядового інформація доходила через ’зіпсований телефон’:
— взлетіло 40 дронів з 117
— 40 дронів долетіло до аеродрому
— 40 дронів потрапило в ворожий літак
— знищено 40 ворожих літаків
Код пише ШІ, а ревьювить і комітять люди. Якщо ти допускаєш в проекті говнокод, то це проблема не ШІ а твоєї команди, яка настільки некомпетентна, що не здатна перевірити код
спробуй порев’ювати пуллреквест на незнайомому проекті на гітхабі де автор одним коммітом додав багато лишнього чи взагалі відформатував весь файл і потім розкажеш як сінйори рев’ювають код який до цього не писали
ти один такий розумний на проекті а решта живуть в вакуумі і не чули про безкоштовний копайлот чи навіть чатжпт?
більше смайликів