тому потрібно йти на випередження і випустити мод з бекдором
багато ігор (рдр2) виходять спочатку а егс а потім (а може й ніколи) лише в стімі. Деякі ігри (рокет ліга, фолл гайз) прибрали зі стіму і продають лише в егс
такі теми часто створюють тролі/боти для фарму медальок, за які дають ХР
потрібно питати «чому не на граніце не захищаєш польщу для поляків від навали мігрантів»
так завжди було, qt нетворкінг і бази це стандартний набір легасі проектів. Ну крім легасі ще був гейдев і ембед. І що в розумінні автора «нормальне»? Цікавіші вакансії починаються з мідла і вище, де С++сник виконує роль універсала і пише на чому завгодно, крім С++
копайлот автокомпліт це чатжпт 3.5 дотренований на коді, здається недавно вони випустили автокомпліт натренований на 4о але не всі ІДЕ це підтримують (VisualStudio тільки з наступної версії). В копайлот чат можна обирати будь-яку модель з доступних
порівняли гру 2013 року з грою яка ще не вийшла
у тейк-ту трохи впали акції після анонсу переносу
42, коли закінчуються токени
думаю сьогодні не така вже загроза, як раніше, але з упоротим сусідом все можливе.
що автор буде робити коли сайт лежатиме під ддосом тижнями?
ти принципово неправильно пишеш назву NVIDIA?
— ШІ виконає проект будь-якої складності!
— Браузер?
— ШІ виконає проект будь-якої складності, крім браузера!
Через деякий час, можливо, дуже скоро або лише через пару років, програмний проєкт будь-якої складності можна буде виконувати спілкуванням із ШІ
удачі написати свій браузер (щоб це не була копія хроміума) через спілкування з ШІ. Той самий хроміум має 30М+ рядків коду, сотні компонентів, які між собою зв’язані, кросс-платформеність, підтримку різноманітного заліза, лише згадок «workaround» в коді 50+ тисяч
будуть в америці продавати «український» китайський ширпотреб.
якщо тарифи будуть динамічно мінятись по формулі це ж спричинить ріст % для проксі-країни, на таке не всі підуть щоб не нашкодити власному експорту
про шенму вперше чую, ксд2 хороша гра але їй всього 2 місяці тому який і на кого вплив вона має, сан андреас найкраща гта але в списку чомусь унила 3тя, не бачу жодної кіберспортивної гри чи ртс
просто розробники займались вайб-кодінгом ще до того, як це стало менйстрімом: в кожному оновленні є фікси накшталт
Fixed a dozen of EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION errors, and other crashes.
чатжпт вирішив би цю проблему за 5хв