А чи вистачить на всіх лопат відеокарт? Поки не відбудеться революція на апаратному і програмному рівнях, то про «АІ в кожну хату» можна забути.
жив 4 роки у (дуже) старому житловому фонді (але власник зробив капітальний ремонт) з осбб: найкраще місце з усіх орендованих квартир в моєму житті. ОСББ часто вирішували різні проблеми: погано почали вивозити сміття — поміняли провайдера, десь дах протік чи підвал підтопило — через день-два вже приїхала бригада і ремонтує. «Активісти» за свій рахунок поставили шлагбаум у двір. Взагалі не розумію, як жек може бути краще, в них ж багато будинків/районів в підпорядкуванні, будь-який аппрув чи вирішення проблеми теоретично може зайняти місяці. Ну і додатково конспірологія, що малим інтернет провайдерам важко зайти на район з жеком, бо там вже давно розроділено укрсракакомом,волею чи ще кимось.
я коли вперше побачив трейлер сталкера то в мене відразу гра засоціювалась в другим халф-лайфом, на редіті під обговоренням теж є такі люди
таблетки давно приймав?
підтримую, купував 2 таких, жодних проблем
во первых у него своя компния игр причем именно его без инвесторов потому ему было на комуняцкую повестку накласть
зруйную твій марічкосвіт, але в останній грі від габена (deadlock) є небінарні персонажі, а в контр-страйку є жінка з пісюном
який сталкер 3? вони другий сталкер вже півроку фіксять а він досі в тому стані який був на виході + ще нема обіцяного мультиплеєру
тоді вже квейк, халфа базована на другому квейку, а кіберспортивні івенти по кваці були раніше за кс
мобільний скайп це найглючніша програма, яку я небуть використовував: чати завантажуються по 5 секунд, сповіщення взагалі можуть прийти через 30 хв як прийшло повідомлення
Я пробував передати Новою Поштою, але кур’єр вкрав ключ і почав переписуватись від мого імені. Пропоную вам створити транспортну систему, яку неможливо зламати
як мені фізично передати ключ моєму дружбану на міжнародній космічній станції?
сподіваюсь автор не приймає участь в державних тендерах
у райзенів є проблеми з контролером пам’яті і повно скарг де у користувачів система з 4 стіками RAM або не запускається взагалі, крешить, або працює з заниженою швидкістю.
амд не підтримує 4х слотову пам’ять, але 32 для бюджетного конфігу мало б бути достатньо, MSІ трохи оверпрайс, є дешевші вендори, сам сижу на palit 2080s вже 6 років і жодних нарікань
ха-ха я якраз той дев, який притащив костиль на C# кілька років тому, бо була вимога, щоб інференс працював на будь-якій відеокарті під віндою (у pytorch з цим проблеми). Майкрософт обіцяли, що в майбутньому все буде чікі-пукі, але по факту пайторч розвивається швидше і стає менш сумісним з дотнетним рішеннями, а амд та інтел не змогли наздогнати нвідію. Тепер планую використовувати pytorch з C# коду по IPC
судячи з документації цей трібуо використовує onnx формат під капотом і далеко не всі pytorch моделі можна конвертувати в onnx. Ну і на пітоні дуже багато бібліотек для пре/пост-процесу даних і шукати альтернативу (або писати самому) для джави або іншої мови це витратити багато часу з сумнівним результатом
hard.rozetka.com.ua/...450m_pro4_r20/p347642610
hard.rozetka.com.ua/...-100001503wof/p413774427
hard.rozetka.com.ua/...436c18bbk2_32/p310064158
проц йде без кулера тому треба ще додатково потратитись на нормальне охолодження, зараз багато хто робить апгрейд і можна взяти БУ подешевше, forum.overclockers.ua/viewforum.php?f=26
краще питай тут forum.overclockers.ua/viewforum.php?f=1
З першого разу правильно відповіло на 2 складні приклади: chatgpt.com/...7c-8013-aaf8-500c17ded948 Треба використовувати o3-mini (або увімкнути «Аргументуй», це те саме), вона хоч і повільніша але дає точніші результати.