Product Owner
  • TemaBit Fozzy Group

    Залишили дивне враження.
    1. Перше спілкування з рекрутеркою Ольгою було чудовим)
    2. На технічному інтерв’ю була здивована, що один з інтерв’юерів палив пару разів — не очікувала такої культури проведення співбесід від цієї компанії. В іншому спілкування було комфортним, проте, не можу сказати, що глибоко копнули про мій досвід. Як раз в той же день мала інше технічне, де структура була побудована інакше, і змогли більше поговорити про різні кейси.
    3. Після технічного етапу повідомили, що все пройшло успішно, та попросили додатково письмово відповісти на запитання. Сам набір запитань був для мене дещо дивним, бо, по факту, вони були сфокусовані навколо одного, і у мене склалося враження, що від мене чекали «гарантій» щодо кар’єрного вектора в новому для мене напрямку ще до того, як я детально познайомилася з продуктом. Я надала розгорнуті та чесні відповіді.
    4. Зрештою, повернулись з фідбеком, який був абсолютно нерелевантним ані моєму досвіду, ані змісту бесіди під час технічного інтерв’ю. Підкреслені аспекти як раз є моєю сильною стороною, з якими мала дуже багато досвіду, але про них майже не говорили під час технічного інтерв’ю, та і мене зупиняли часто, коли я детальніше хотіла розповісти приклади з досвіду. Я відповіла на цей фідбек, а далі — тиша.

    Отже, процес залишив відчуття непослідовності та серйозних упущень у підході до оцінки кандидата. Зараз шкода витраченого часу, тому кандидатам, які цінують свій час та професійну культуру, радила б добре подумати перед стартом процесу з цією компанією.