Не пам’ятаю, коли почала читати ДОУ, але ви супер класні!
І чесно кажучи, то, коли почалась війна — відчула, що втратила трохи свою традицію — кожен ранок починати з читання підбірки, яка приходить на мейл.
Якщо коротко, то з вами класно — як для споживання контенту, так і для роботи в плані компанії. Бажаю багато перемог — зовнішніх та внутрішніх!
День Вишиванки в Kasta ✨
Вперше зібралися на спільне фото у вишиванках — майже 40 людей в офісі та ще десятки онлайн!
Енергія вишиванок настільки спрацювала, що зранку підписали вже два нові офери. Можемо підтвердити — запуск традиції пройшов успішно! 😎