сходіть та погугліть роз’яснення ДПС. бажаю вам ніколи не мати власного бізнесу
юристи не виставляють штрафи
знову за рибу гроші! ви читаєте, вибачте, сракою?
похвали мене моя губонько. от тому ви не в курсі, що мочить ДПС
а ви маєте свій подібний бізнес?
дійсно, краще сидіти на дупці рівно і розводити руками) ви ж не цікавитесь, що творить ДПС вцілому. А я цікавлюсь і скажу, що якщо не додавити зараз до перегляду і переопрацювання, то далі точно буде тільки гірше. Але так, диванний експерт про маніпуляції знає краще.
якщо ви хочете посидіти і почекати, поки буде у вас особисто реальний кейс — то посидіть) вже чекаю статтю на доу «тіхонєчко в лєс уйду, манав я то всьо з такою владою»
та нема питань, нехай це буде чітко прописано! бо описане в законі наразі протирічить визначенню розрахункової операції і навпаки
читайте, може ви наплутали про оплату через NovaPay наприклад? я сама програміст, і я теж за легальний бізнес. РРО потрібен в продажах, але так, в b2b деякі «інспектори» теж його вже «бачать». я не хочу чекати моменту, коли мені або моєму колезі прийде штраф, бо ДПС так захотіла. Я хочу, щоб в законі було все чітко прописано, а цього зараз нема.
є, вже податкові почали надзвонювати айтішникам і казати про РРО, бо будуть штрафи.
де написано «скасувати РРО для інтернет-магазинів»?
в тому і справа, що в законі є визначення Розрахункової операції, але в своїх поясненнях ДПС трактує кожну статтю як хоче, нехтуючи самим визначенням. Тому ініційована петиція, щоб синхронізувати ці всі речі. Біди нема встановити РРО чи ПРРО. Але толком нема пояснення коли треба, а коли ні, податкові вигадують свої трактування і т.д.
То явно вигадала не я, ну ви вже зрозуміли
тоді майбутній чоловік найняв мене на роботу
плюсую! треба грати на випередження. не треба чекати, поки замовник намагається у вас акуратно спитати як справи, показуйте, що ви готові. Замовник буде шифрувати собі і сумніватись в успішності подальшої роботи, не давайте йому це робити
djinni на темплейтах
1. Можна використовувати 2 підходи: 1 — статика, такий собі model-view-controller (а в django це model-template-view) — це коли бекенд і фронтенд (templates на jinja + js/jquery) крутяться в одному проекті. 2 — динамічний, коли бекенд — це rest endpoints (django rest framework), а фронтенд живе своїм життям в іншому власному проекті.
2. так, цілком можливо. Наприклад djinni написаний на статиці. Я бекенд розробник і пишу на django, але якщо треба якийсь робочий сервіс напилити швидко для внутрішнього користування — накидую то діло в темплейти. Вважаю, що мінімально верстати повинен вміти кожен бекендер)
статика != легасі, як пишуть))
5. Литва і Ірландія дозволяють продовжувати працювати за українським ФОП.
Вам багато хто буде писати, що ніхто не звертає на це уваги і всім пофіг. Але невідомо як вилізе в майбутньому, тому я би не ризикувала (це про решту країн)
той самий текст) вірогідність, що був ще один такий самий — мінімальна)
він подавався не тільки на вакансії java dev, бо відгукнувся і на product owner з резюме java dev)
краще вашому психологу