2. В Парусу проблеми саме з об"єктом Парус Парк. Вони сказали, що то підрядник такий попався і вони його вже змінили. Здається , що щось з того правда, бо таких проблем не було з першим об"єктом + коли я останній раз шукав інфу то підрядник в Сіті мав непогані об"єкти. Але то, звичайно треба перепровіряти.
3. Стіна впала в об"єкті під офісні приміщення, який біля Медікаверу- трохи далі. Хіба ще, в тому районі було 2 таких випадкию
Можу написати багато тексту про другу історію... Але напишу що, на мою думку, висновок з цієї історії зроблений не вірний.
для локального тестінгу є ще чудовий проект- localstack
to resign- це звільнитися(самому). to make redundant- скоротити. І так, це більш британський варіант. Як мені пояснювали в U.K. процедура скорочення специфічна і роботодавець має заплатити скороченому працівнику «redundancy payment», тому там і цей варіант більш вживаний. Багато американців можуть і не зрозуміти це:) Тому краще використовувати laid off
Тільки побачив, що знизу вже розібрали:)
прикольно читати враження про Бангокок і Тайланд- прям один в один як у мене:)
Хороша стаття. А то всі зі своїми Європами і Америками- нудьга.
P.S. а я ще був замітив, що «отой чувак з доу» перестав в тренажерний зал ходити :D
так, я знаю. уже після першої декади грудня дощі це рідкість. Але, по моїм спостереженням, в другій половині грудня і в січні- найдорожчі квитки за весь рік(через свята). Якщо у вас вийде знайти щось хороше у цей час- звичайно ж беріть.
По перелетам говорят что если покупать в сентябре на январь то получится на 400уеНу не без причини. Там якраз сезон дощів у цей час. Не те щоб це дуже критично, але інколи можна попасти на дуже дощові дні.
Це «жовта» новина для тих хто далекий від веброзробки. Дивно її читати від php девелопера.
може бути. я навіть не пам"ятаю як замовлення робив чесно кажучи:) здається просто через сайт. потім подзвонили, я підтвердив замовлення і новою поштою вислали.
Я, до речі, теж думав що сайт закинутий.
3 місяці назад замовляв штук 30. Все норм було. Знайомий місяць назад замовив теж без проблем.
ну взагалі то для спілкування з клієнтом, девелоперами клієнта. Також часто бувають команди з людьми з різних країн. Це все залежить від проекту. Але навіть якщо в проекті такі процеси зведені до мінімуму- все одно англійську потрібно знати, тому що мало хто буде платити зп людині, з якою навіть теоретично не може поговорити.
незнав що це таке розповсюджене явище, поки не прийшлось набирати команду :(
this.
В зв"язку в збільшенням об"єму даних, люди, прогнозують, шо буде дуже великий попит на спеціалістів по аналізу даних. Звичайно, що таких вакансій у нас на ринку зараз не багато, але дуже рекомендую автору рухатись в цьому напрямку. Промонітор вакансії і компанії, які працюють с big data і подивись, з якими інструментами вони працюють. ПО великому рахунку, тобі не варто зациклюватись на інструменті, в ІТ все дуже швидко змінюється.
Тобі захотілося пригод:) Якщо немає сім"ї, чом би й ні, як не який якийсь досвід. Поганий чи хорошоий час покаже.
Є сім"я — то краще з ними радься, ніж на форумі.
Висловлю свою суб"єктивну думку, як людина як проспівбесідувала більше сотні людей(статтю не читав, дививсь тільки резюме і коментарі:)).
По твоєму резюме взагалі важко скласти портрет технічного спеціаліста. Обов«язки і досягення це добре, але без конкретних технолологій по проекту, це мало про що говорить. Якщо є список технологій, які використовувались на проекті, то хоть можна прикинути скільки досвіду по кожній технології. Наприклад, є велика різниця чи ти працював з AWS тільки на одному проекті чи на всіх. + без цього немає картини як саме ти розвивався по «хард» скілам. Не думаю, що додатково по одному рядку по кожному проекту сильно би збільшило резюме.
Також, я рекомендував би прибирати конкретні цифри з досягень(я сам колись так робив). По перше, деякі цифри нічого не вартують без контексту(в твоєму резюме це кости по інфрастуктурі). По друге, деякі цифри можуть зіграти в мінус. От особисто для мене згадування про 2кк властивостей і процесінг 20к в день виглядає так- для цього програміста це дуже великі цифри, тому що він про них навіть згадав в резюме. І коли на проекті, куди ти подаєш резюме, оперують цифрами в десятки/cотні разів більшими, як думаєш це плюс чи мінус? В такому самому реченні, але без цифр, основна суть не зміниться, тому не варто їх добавляти. Якщо інтервьюверу буде цікаво, він сам спитає про деталі.
Ще в твоєму резюме, половину твого маленького опису «про себе» займає помпезний опис про опенсорс активності + на кожному проекті де ти працював в тебе була посада техліда. Все разом формує високі очікування і коли заходиш і дивишся на статті, то відбувається розчарування. Не тому що статті погані чи щось таке, просто вони для джунів і чи максимум мідлів.
Ну і я приєднуюсь до коментаря Евгений К. Для мене це були б червоні прапорці у твоєму резюме.