Тобто потрібен винятково сертифікат для ’особистих’ потреб, але знання основ ’комп’ютерних наук’? Як тоді працювати Software Engineer без розуміння фундаментальних базових речей, на яких цей цей самий ’софтвер’ і будується? Це вже не інженерія, а тупо кодинг. Манкі-кодинг, можливо навіть і гівно-кодинг, в окремих печальних випадках
Припустимо, викладають в універі курс з назвою «Теорія виробництва дерев’яних ділдо», де професор файно розповідає які породи дерева, які станки, які різаки тощо.
Тільки це і розповідають не для того, щоб тупо завчити, а щоб потім знати, розуміти і вміти як застосувати при потребі, щоб отримати потрібний результат.
Інженерія (будь-чого) це ж якраз і є про ’як’, про реальне застосування певних алгоритмів, проектів, паттернів, знань, маючи їх усвідомлення і розуміння, ніж про знання, алгоритми і т.д. самі по собі
А є бурса, де розповідають про «Виробництво дерев’яних х..ів», і майстер каже: «Оцю породу треба брати різаком № 5, якщо нема під рукою — обережно працюй3-м».
... і коли раптом трапляється порода чи різак, який майстер не показав, чи не розповів,і #2 починає чесати ріпу, і довго і нудно самому шукати і розбиратися, а як його тепер робити, бо якщо він дупля не ріже, чому оцю ’породу треба було брати різаком № 5′, то звідки ж йому розуміти, чому іншу треба № 4? А може і № 3, а може і теж № 5, але трохи по-іншому, але щоб це знати, і треба усвідомлення ’як’.
Тому (на мою думку)
скажу тільки одне: «Столяр — цей той, хто вміє зробити табурет; а не той, хой знає назву усіх інструментів».
власне ключове тут не ’це той, хто вміє зробити табурет’, а чому саме ’це той, хто вміє зробити табурет’ - бо він усвідомлює як саме, яким чином застосувати певні знання, техніки, інструменти і т.д. для цього; чи просто їх застосовує, без розуміння — по гайду, чи по завченому прикладу, чи бо так ментор сказав чи ChatGPT написав. Це і визначає інженера.
Я тільки за, бо за «зеленою купюрою» на курси стільки профнепридатних йде.
Проблема тут радше в тому, хто виходить. Випускники з красивими проектами в гіті але дуже поверховими знаннями, які потім сипляться на звичайному фізбазі, або результатах простої NOT-XOR функції.
Так ж ніде не сказано, що це якийсь спеціальний контракт. Тоді, мабуть, що до них застосовуються ті ж статті, як і щодо всіх інших контрактів:
ж) у зв’язку з закінченням строку служби (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу) у разі закінчення строку контракту, укладеного під час дії воєнного стану;
так і N-iX не місцевий стартап, більш того, він сам надає послуги/виконавців компаніям рівня десь цього списку, а може і власне їм. Якщо такі компанії прямим контракторам платять так собі, то аутсорсним прокладкам по ідеї мало б йти ще менше. Ну і впринципі це трохи дивно: замість того щоб йти працювати напряму в умовний Oracle, піти в аутсорс контору на сусідній вулиці, які потім тебе застафлять на той самий Oracle.
а інтерв’ю — це пройти всі кола пекла. Тому на звичайні галери там попит дуже серйозний.
Попит серед тих, хто ці самі кола пекла не пройшов, в жоден серйозний продукт його не взяли, і іноземна галера його останній варіант вкотитися в сферу? Так собі варіант.
«Орієнтоване на інновації середовище Бенгалуру привабили провідних світових ІТ-гігантів, таких як Microsoft, Google, Apple, IBM, Amazon, Oracle, Cisco та SAP. Це робить Бенгалуру ідеальним вибором для створення нового хабу N-iX в Індії»
Але з іншого боку, як саме з цими всіма провідними ІТ-гігантами конкурувати за всі ті таланти?
— Робить це приховано. Він же не погодив цю діяльність з роботодавцем? Якби погодив — питань би не було. Це вже було б рішенням роботодавця вирішувати, чи така людина йому потрібна (враховуючи проудктивність і навички)
Тут варто зазначити, що великі сервісні корпорації в більшості абсолютно не гнучкі в цьому питанні, їм важливо аби було відзвітовано 5×8, а як там буде в реальності їх цікавить набагато менше. Спробуй, якщо ти працюєш на фуллтаймі, домовитися, мов я з роботою справляюсь і за менше часу, всім підходить, давайте я буду формально працювати і логати по 6 годин в день, або 4 повних дні з 5, так щоб команда знала що мене реально нема в ці години чи дні, з відповідним зменшенням сумарної місячної винагороди — тебе скоріш за все пошлють. Більш того, навіть коли в тебе зміщений графік з певних особистих чи сімейних причин і 1 день ти по факту працюєш 5 год, а наступні дні трохи більше, все одно просять логати 5×8. Навіть коли з певних причин день-два пропущені ніяк не можна вже його відмітити як офіційний дей-офф, їм все одно простіше вписати цей день в рапорти, а потім вже це якось вирішити, ніж залишити не дай Бог якісь недостаючі години або вийти за рамки 5×8 стандартного
З таким підходом самих компаній до формального і фактичного часу, відношення працівників теж буде відповідне
ошукує, бо більшість компаній біллять своїх клієнтів і потім платять зайчикам погодинно за ’повний день’, а не поденно
(багато з яких рівня сеніор-лід з10-12-15 річним досвідом) зараз по2-6 місяців не можуть знайти роботу.
ну, в героя статті перед ними є переваги
— вік до 25 років
— чим більше досвіду, тим більше overqualified і згода на зниження винагороди впливає на відмову
Так для більшості з тих ця сама ’будь-яка ціна’ планується бути (а скоріш за все і буде, принаймні в короткі перспективі) мінімальною, що їм те нагадування?
Аби своя сорочка ближче до тіла, а решта не так і важлива
Так, з часом гайки закрутять це без варіантів
Але конкретно зараз для Вас наявність посвідчення про інвалідність + відстрочки при зустрічі з представниками ТЦК по наслідках те саме що і наявність запису про зняття обліку — втрата інтересу до Вашої персони.
(звісно, не рахуючи неадекватних кейсів)
не взяли в СОУ через інвалідність
28 співробітників перебувають на бенчі.
Виглядає дуже вже дивно для загальної кількості в 7330 спеціалістів і в порівнянні з бенчами інших великих компаній
Також цікаво, скільки з цих всіх залучених ’нових клієнтів’, ’багатомільйонних контрактів’ стосуються безпосередньо України, а не компанії в цілому
хм, ну але є по суті це нічого не змінює? Оформлюєте відстрочку, і з нею ж можна буде виїхати за кордон, або залишатись тут поки за 3 групу не візьмуться
А що сталось? Наче ж в останніх мобілізаційних законах нічого не змінювалось відносно Розкладу хвороб, якщо стаття дійсно ’залізобетонний пункт а’, то мали б списати?
(питання без жодних під**бів, справді цікаво)
Все вірно, це я недочитав закон, прошу пробачення
Наскільки я пам’ятаю, в Розкладі хвороб і станів нема жодної ’залізобетонної’ статті
З 3 групою, на ВЛК пункт статті а), який і гарантує списання, Вам не світить, майже впевнений, що буде б) і обмежена придатність, але без виключення з обліку
по статті, якщо вже бути точнішим
Але група прив’язана до ’діагнозу’, точніше до наслідків хвороби чи стану після неї. Якщо б було так все погано, що тут тільки списувати, то і група була б інша
Так 3 не списують, лише відстрочку дадуть
Чи мав хтось схожу ситуацію з ВЛК? Чи воно завжди так повільно якщо розглядає обласна/ центральна ВЛК? Чи взагалі це нормально?
Щось занадто довго, але зараз можливо щось змінилося
Рік тому проходив, то районна ВЛК + доосбтеження в лікарні #1 + дообстеження в лікарні #2( першого чомусь було мало, хоча група встановлена задовго до 2022) + чекати поки документи завезуть в обласну + пройти обласну + чекати підпис голови обласної зайняло майже 2 місяці з врахуванням новорічних свят
Чи можна просто прийти прямо на МСЕК у цей день, без ЛКК, без направлення?
На повторну потрібно пройти ту ж саму процедуру з сімейним + ЛКК, як і на першу, і точно так само записуватись на певний день, і не завжди це буде той самий, що і вказаний у довідці (в мене напр. було майже на місяць пізніше, бо багато людей + відпустки самих лікарів, хоча приходив на реєстрацію я за 2 тижні до дати)
1/ та це я написав до того, як глянув Лінкедін, не зважайте
2/ для ’нас’ - для кого? У кожного своє уявлення, як на мене, то програмування чи власне кодинг — це лише складова SE. Так само як власне тестування саме по собі частина QA E, будівництво мосту складова інженерії мостів, складання двигуна для літака складова авійаційної інженерії і т.д. Можливо, для людей поза індустрією чи початківців це і можна спростити і об’єднати до ’програмування’, але з часом і ростом досвіду різниця все більш зрозуміла стане і для них
3/ Теорія без практики звісно ж нічого не варта, це очевидно. Щоб зрозуміти чи осягнути деякі речі, може знадобитися як мінімум не менше практики з ними. Тому, якщо Ви пишите ’та розумію’, то цього неможливо було досягнути без практики. Тоді і ’як зробити клятє сортування «бульбашкою» з цима знаннями’ не повинно бути проблемою, навіть на псевдокоді — це вже проблема вважай вирішена, бо подальша реалізація цього на специфічній мові потребуватиме значно менше зусиль і знань.
до речі, про bubble sort та інші стандартні питання, які деколи дратують на співбесідах: хто працює з python, то одним з таких є задачі на list comprhention. Колись я ставився до того скептично, та для чого його взагалі питати і знати, тим більше для AQA? Аж поки не довелося працювати на проекті, де треба було з кілометрових excpected i actual JSON-ів витягувати дані з вкладених конструкцій типу ’дікт з елементами типу ліст діктів з елементами у вигляді ліста лістів’. І коли є розуміння list comprhention, це виявилось значно легше робити, ніж без нього
4/ Цілком можливо, що не тільки для старту, але і протягом ще якогось періоду роботи, але щойно почнуться речі трохи глибші, складніші, або проект сам по собі буде з якоїсь складнішої предметної області — і вже можуть початися проблеми, і вже доведеться повертатись до фундаментальних базових речей, і тоді потрібне в ідеалі стане потрібним прямо тут, в реалі.33-ох сайтів очевидно що це буде інший досвід, ніж після 10-и.
Та навіть і на старті — є винятки, але в загальному буде важче, довше і складніше, як їм, так і їх менторам та тіммейтам — з свого досвіду співпраці з джунами-світчерами або випускниками непрофільних ВО, різниця все ж дається взнаки.
5/ А ще можна спробувати і зіпсувати заготовку, або зіпсувати інструмент, або через неправильний підхід/технологію 90% матеріалу пропаде, хоча мало б не більше 50%
Маючи однак більшу базу знань і логічне мислення, ніж щоб ’якось зможе співставити 2 і 2.’, можна більшість з цього уникнути. А якщо є можливість це здобути, то нехтувати цим тільки для того, щоб пошвидше дуже поверхово чогось навчитися і аби тільки дорватись до роботи — хороша ідея до пори до часу, поки ця сама відсутність не вилазить боком.
6/ Ну, після
Але ключове тут власне ’як’ - як знає і вміє, так і напише. І якщо 34 буде в загальному такий же як і попередні 33, то так — навіть без глибоких фундаментальних знань, ’з іншими бібліотеками, на іншому фреймворку, іншою мовою програмування’ напише без проблем. Але щойно там буде якийсь нюанс і нема розуміння цього — то вже може й не напише. Або це буде щось таке проблемне, повільне, підперте костилями щоб хоч якось трималося купи.