• Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Галєрам нєзачєм крім вузькопрофільних тем, де специ з доступом до ІР. В продукті дуже навіть треба. І раніше відсутність NCA як признаної форми очевидно що обмежувала компанії. Степінь обмеженості і критичність вже кожна окремо визначає.

    я ооочень слабо это вижу

    я теж. Тому мене дивує такий ажіотаж навколо опису механізму NCA як такого в ДС.

    Підтримав: Женя Ковальчук
  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    привязанного к компании еще джуниором на монополизированном рынке сильно отличаются

    NCA тебе не прив’язує до компанії від слова ніяк.

    Это далеко не худший случай из возможных, поскольку NCA не имело юридической силы и существовали альтернативы.

    Це було вже в штатах, тому юр сила була)

    Легализация NCA при наличии IT ассоциации

    Ваша ставка що це буде картель і кабала, моя ставка:

    більшість будуть ні про що (лайтові), якісь для профільних будуть прописані, десь спробують аб’юз. ДС чорного чи білого в питанні НСА не прописує. Просто описує механізм.
    Тем более, что для бессрочной привязки к фирме

    NCA це не прив’яка до фірми. І плюс прям в законі прописано, що це не «бєссрочно».

    Наше обсуждение все еще находится в контексте тезиса

    с имплементацией закона количество вакансий с хорошими условиями уменьшится и общие условия на рынке труда ухудшатся

    Я з цією тезою не погоджуюся. Мені здається (ставка), що це відкриє двері для продуктових компаній, а значить більше кращих і крутіших позицій.

    Моя критика NCA основывается на прогнозе ухудшении условий сотрудничества для всех разработчиков и как следствие — для меня

    Ваша критика NCA базується на неіснуючих формах NCA, де ви просто прогнозуєте що картель заборонить писати на джаві (умовно). Не писати на джаві це не про NCA. Якщо хтось із компаній таке впише — не підписуйте.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Участники IT ассоциации — это уже значительная часть рабочих мест.

    Нехай в питанні ДС є компанії які розділяють одну позицію. Це картель? Хіба по такій логіці не є картельний будь-який мув прийнятий групою людей/структур? Типу фани на футбол прийшли — картель, бо ціль підтримати команду.
    Та і нехай це картель, як ви кажете, в цьому питанні (розділяють позицію щодо ДС). В боротьбі за таланти і проекти вони залишаються конкурентами. Тому я не бачу як вони змовою щимлять девелоперів. Спроби можуть бути (вони й зараз є), але не думаю що будуть масові, і впевнений що не пройдуть непоміченими. З’являться перші договори, з них більшість будуть ні про що (лайтові), якісь для профільних будуть прописані, десь спробують аб’юз. ДС чорного чи білого в питанні НСА не прописує. Просто описує механізм.

    NCA не влияет на бюджет позиции, а влияет только на перераспределение компенсаций в договоре. Какого размера (хотя бы %) была эта компенсация? Почему вы считаете, что не смогли бы получить эти же деньги без подписания NCA?

    В мому випадку без NCA не пропонувався контракт. Гугланіть NCA приклади для девів. Тому відповідь ні, не можна було. 20% (10/10) річної ЗП.

    Пожалуйста, переформулируйте аргумент без политики.

    Позиція в тому, що кожному варто вміти відстоювати свою позицію. Це просто частина процесу роботи з людьми.

    Ваша позиция в защите NCA весьма проактивна,

    Я більше про те, що позиції сторін вже визначені і лише час покаже хто був правий і як все насправді. З NCA я активніший, бо з мого досвіду це зовсім не те як його малюють учасники форуму.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Томний вечір.

    Замапив рейтинг компаній з ДОУ на stopdiiacity. Як складався список на стопдія не знаю, мабуть з публічних висловлювань керівництва. А рейтинг зимовий і мабуть ще в процесі?

    понад 1500 спеціалістів
    1	Intellias		96 
    2	N-iX			96
    3	Genesis			95
    4	Sigma Software	95
    5	ELEKS			92 
    8	SoftServe		92 
    9	Ciklum			90
    10	GlobalLogic		89
    11	Luxoft			89
    	EPAM			90 
    
    800...1500 спеціалістів
    4	Parimatch Tech	95
    6	Astound Commerce92 
    
    200...800 спеціалістів
    38	Intetics		92 
    	SocialTech		99
    	Netpeak			98
    	Reface			97
    	S-PRO			96
    	Wargaming		96 
    	Treeum			90
    
    81...200 спеціалістів
    4	Ringostat		99
    33	IdeaSoft.io		96
    58	Adtelligent		94
    63	Banza			93
    72	Intersog		92 
    	Serpstat		98
    	Gismart			96
    	BetterMe		95
    

    Висновки за вами.
    Мяу)

    stopdiiacity.u8hub.com/test.html
    jobs.dou.ua/ratings

  • Оплата навчання світчерів і викладачі-іноземці — Мінцифри представило план розвитку IT-освіти в Україні

  • Оплата навчання світчерів і викладачі-іноземці — Мінцифри представило план розвитку IT-освіти в Україні

    mate нормально себе виправдали для світчерів. І результатами, і комерційно. Привіт))

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    been there, done that :D

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Мені треба переіменуватися в «Час Покаже» походу.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Зараз офіси забугорних компаній мають ТОВки, які заключають контракти з ФОП-ами.
    В ДС представництва будуть наймати в штат по гіг-контракту.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Рефейс перші хто людей звільняв, чи перші з неефективним менеджментом? У Петкуба були трабли (і не раз), але живі, розвиваються, люди працюють.
    Хз як там зараз, в 2010ому нам в циклумі проект закрили. Не думаю що велика рідкість як в продукті так і в аутсорсі.

    Про Сашу теж поганого не маю що сказати. AJAX як український продукт з (можливим) екзітом на ІРО — браво.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Сговор остается сговором, даже не достигнув своих целей. И не достигнутые цели — это все еще цели.
    Описанные worst practices применяются повсеместно и тенденция не убывает.

    + змовників і неетичних тіпів я б ігнорити, тому аферисти, бетінги і всякі онлайн казино імхо 🤮.

    Наличие картеля затрудняет функционирование рыночных механизмов.

    + теж так. Поки не видно картельності якоїсь. Коли NCA перші з"являться будемо по факту бачити. Треба тримати руку на пульсі? Треба. Поки що причин для паніки не бачу.

    Не было бы для вас лучше получить договор без NCA изначально? Какую пользу вы видите в легализации NCA для себя?

    Компенсація за NCA була кеш + екстра стоки. Мені норм.

    Только в случае достаточно сильной позиции. Не все из наших коллег способны занять ее в переговорах.

    Ми яника пережили і вигнали. Не маю сумніві в тому що Українці своє вміють відстояти.

    Ситуация, предоставленная сама себе, имеет свойство ухудшаться.

    Погоджуюся по багатьом пунктам з вами, крім висновку

    Потенциальные риски перевешивают выгоды.

    Мав справу з NCA і не бачу НІЧОГО такого в тому що таке положення прописали в законі. Просто описали інструмент який раніше не був описаний.
    У нас опціони досі не можна нормально використовувати з мого досвіду, тому вигадуються інші альтернативні схеми.

    Коротше плюсую вас за позицію і нормальний діалог, а там час покаже :)

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    В Дії купа продуктових чуваків яких я знаю (Рефейс, Аякс, Петкуб і тд). Там нема політики

    «Не нравиться — увольняйся»

    Компанія компанії рознь.

    Вы лично хотите так и такими работать ?

    Працював з тими хто за ДС і вони зовсім не такі як ви описали. Парадокс?

    www.facebook.com/...​k/posts/10159845824628151

    Підтримав: Alex Fogol
  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Коли ціниш людей то шукаєш компроміси. Те що ви написали як ваша достатня умова, щоб перейти на ДС при збереженні всіх поточних благ мені прозвучало б як дикість і я б шукав компромісу десь посередині. Якщо вашому роботодавцю ваші ДС-умови підійшли б, ну ок — ви значить зараз сильно недоотримуєте :)

    Підтримав: igor shaula
  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Це все ок буде поки той чию ти сторону не розділяєш вважається інакомислящим. А що якщо інакомислячим будуть тебе вважати і забанять? Теж ок?

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Хехе) можна ще в сибір засилати. А, нє, стоп — було вже.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Мяу)
    Я б на це не ставив. Думаю там буде вибір — переходимо на ті ж умови +10% до ЗП (або й без підвищення) або давайте прощатися :)

    Ну і як роботодавець я б прощався якщо вас не влаштує.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Сговор компаний с целью продвижения NCA в законопроект является картельным

    По вашому визначенню тут два картелі в коментарях. Одні за дію, інші проти. А по факту просто люди розділяють точку зору.

    Повторюся, не бачу нічого такого в легалізації NCA як такого.

    пытались понизить зарплаты разработчиков (харьковский IT кластер)

    І як справи? Вийшло?))) пытаться не значить зробити. Але це треш звісно. Ринок таке швидко виправляє. Мєстний царьок всього лише клоун на глобальному ринку. Особливо з прямими контрактами і з ремоутом.

    нереальности предложения кандидатам невыгодных условий, невыгодные условия как в договорах, так и в компаниях существуют.

    Я не кажу що це нереально. Ще й як реально. Я пару умов прибрав коли NCA підписував і термін зменшив. Будь-який договір це діалог а не пріговор.

    И если риски утраты «крутых специалистов» (кстати, что делать «не крутым»?) не остановили компании от внедрения worst practices тогда, почему остановят сейчас?

    Завжди будуть bad players. Вони навіть завжди свооо клієнта знайдуть і свого щасливого працівника. Але індустрію встановлює ринок. Ринок у нас відкритий і він пофіксить будь-які дисбаланси.

    Вже в філософію переходимо. А по факту час покаже.

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Стаття 27. Прописує нон-компіт. Це не «непереманювання». І це звична практика за бугром — типу якщо працюєш над сьорчем в гуглі, то зобов‘язуєшся рік не працювати над сьорчем після звільнення.

    Стандартна тема. Тут страх, що умовний люкс впише туди — не пиши на джаві. Але і це не проблема — впишуть треш то виправ договір, або не йди до них.

    Але і всьопрапала з теми на форумі це таке) не вб’є це ніяку конкуренців — див. західні країни це де дефолтна практика

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Якщо продаєте на $100к в рік то я б думав)

  • Рада ухвалила в цілому податковий законопроєкт щодо Дія City

    Без сплати податків не безпечно. Коли зацікавляться це питання часу. Зараз чи через 3 роки, але наздожене.

← Сtrl 123456...10 Ctrl →