Ця стаття може бути корисною для тих, хто хоче бути в кращій фізичні формі та приділяти фізичним вправам більше уваги.
Коля Кожухаренко на власному досвіді розповідає про основні причини, що стоять на заваді до занять спортом, як їх подолати, і що зробити, щоб фізичні навантаження були в задоволення.
Ви колись почувалися в глухому куті? З цим стикалися і ще не раз зіткнуться усі, бо такі кризи — частина розвитку людини.
Коля Кожухаренко пропонує розібратися детальніше з життєвим, кар’єрним та фінансовим глухими кутами, адже саме з такими запитами до нього найчастіше звертаються клієнти для психотерапії та менторства.
Як бути озброєними, якщо це трапляється, і як пошвидше виходити з куту — читайте у його статті.
«У мене немає стресу», «Займайся спортом, гарно харчуйся, і ніякого стресу не буде», «Багато стресу на роботі? Зміни роботу». Чули колись щось таке від людей?
Певне так, бо це найпоширеніші міфи про стрес, за якими часто стоять певні когнітивні упередження. Коля Кожухаренко, коуч і ментор з 5+ роками досвіду в IT, пропонує розглянути детальніше кожен з цих міфів.
Чи знайоме вам відчуття всередині, що на роботі «все не так» і це дратує, і не дає жити?
Звідкіля ростуть ноги у роздратування, до яких наслідків воно може призвести, якщо цим не займатися, і що з ним можна вдіяти, розповідає Коля Кожухаренко, коуч та ментор, який має понад 5 років досвіду в ІТ.