зная о квалификации врачей, многих уже сейчас он может заменить
Не сбивайте с темы пожалуйста: тут за квартиры разговор, тред с круасанами — в этой теме dou.ua/forums/topic/46160
Тепер я розумію, яке б враження на програміста створила б стаття про програмування, яку б написав тестувальник. ;)
Дякую за супер корисний контент. Завдяки йому у 2016 я неочікувано для себе отримав офер на трейні-тестувальника. І хоч тоді не склалося, саме ваша стаття дала поштовх і розуміння основних теоретичних речей, на які потім нашаровувалося все інше.
Я ушел из армии в 2003 по ряду причин, многие из которых автор описывает в своих статьях (конечно с поправкой на то, что тогда не было войны). Вижу с тех пор ничего не поменялось.
Можливо «бездоганна» було перебільшенням: я виходив з припущення, що у твоєму коментарі «репутація» мала б мати якусь позитивну конотацію. Про мою компетенцію тобі нічого не відомо.
Будь-ласка не треба про хірургів і їх бездоганну репутацію. Повірте 90% хірургів достатньо було б
той випадок, коли наголос в слові має значення: я так і не зрозумів якого бажання не буде :)
Ну додати метоклопраміду 4 таблетки і грам парацетамолу за годину до ну або замість парацетамолу щось трохи міцнішого, якщо вже больовий поріг занизький. А так то у нас в країні вкрай обмаль варіантів на безболісний відхід. То й же ваш варіант нереально практично реалізувати.
¯ \ _ (ツ) _ / ¯
Не слушайте их: им лишь бы тратить. Натрия нитрит 200 грн/кг. Обычному человеку хватит 30 грамм за глаза. Это даже дешевле веревки.
Тіки тепер побачив, що в мене не працює «Х» в англійській розкладці і виходить я вигадав новий вид тестування «Eploratory testing» :)
Це непогана стаття, як для початкового ознайомлення з техніками тест-дизайну або як початковий понятійний фреймворк, який в подальшому буде доповнюватися. Дякую вам. Тепер, з вашого дозволу, трохи про недоліки.
Нажаль деякі техніки і нюанси залишилися поза вашою увагою. Нічого не сказано про pairwise testing і інші комбінаторні техніки. Eploratory testing показано дуже поверхнево: нічого немає ані про session based testing, ані про, наприклад, persona based testing. До того ж у читача може створитися враження, що Eploratory testing щось з ряду сиди та клацай, що заманеться. Але це — в першу чергу техніка тест-дизайну. А тест-дизайн, як відомо, етап STLC, на якому проектуються тест-кейси. Тобто ця техніка має на меті вивчення об’єкту тестування, створення тест-кейсів і тестування як паралельні процеси. Також новачкам думаю було б дуже цікаво дізнатися про відмінності між boundary values та domain based testing.
Але, можливо воно і на краще. Бо вже не стаття вийде, а комміт в QAbible :)
він просто розуміє, що на Джині його за віком зріжуть відразу
Привіт. Трохи подушню. Syncthing також може в історію файлів. Причому навіть з використанням зовнішньої програми.
про директора лікарні посміявся
Я заметил, что с тех пор, как ввели платную опцию, бесплатная стала гораздо «тупее» что ли того, что было раньше. Теперь он бывает заикается даже на имплементации каких-то простых вещей типа фреймворкспецифичных запросов
Гарний синтез такого собі ідеального підходу хоч і через призму особистості. Одне тільки трохи змусило засумніватися: "
Професійний стаж. Ніколи не звертав увагу. Бо «вислуга років» для мене значення не має.
«. Ось тут djinni.co/...al-nik-manual-qa-middle шукали QA до SensBank і в профілі вакансії була вимога про «від 1 року досвід роботи в Банку або ІТ-компанії». То самодіяльність HR, чи все ж таки то ви подали такі вимоги в заявці на підбір кандидата?
Зашел только ради того, чтобы посмотреть на счетчик комментариев.
Для мене в свій час окрім знахідки цього меню-раннера (що відкривається за Ctrl+Shift+P) відкриттям стала можливість робити скріншот будь-якого вузла в DOM через контекстне меню, що викликається правою кнопкою на елементі у вкладці Elements