Чи були проблеми з перевіркою гуглом для авторизації через гугл?
Pwa offline->online режим відпрацьовує добре, це гуд
Фільтр вводу фронтом і опрацювання помилок
Потрібно або фільтрувати на ходу або відловлювати помилки(точніше і те і інше)
0 в вартості витрат
9 дев’яток аналогічно
Пробіг авто більше за int
Сиплять помилками назовні
І кеш додати, надто тяжко сприймаються кожен раз відмальовування при навігації(навіть якщо так задумано для анімації грвфіків, при звичайній навігації між роутами трохи надокучливо)
ОБОВ’ЯЗКОВО додати підтвердження важливих дій. Видалив машину просто місскліком))
І все попливло за тим, витрати є, авто немає, шо таке гальмівні колодки(бо авто ж відсутнє) гуглить добре(ще й ліміт жре), зробити софтделет хоча б. Чи, краще, історію авто.
Вроде гуглить должны уметь и сводить пару-тройку вещей в логическую цепочку.
Снег сошёл — оценили состояние дороги
Решили, какие делать первоочередно
Выделили квоту из выделенных денег(не деньгами пока ещё)
Объявили тендера
Поиграли тендера
Месяц пооспаривали, порасследовали
Устаканили и закрепили результаты
Подрядчик начал работать
Из этого всего только одни тендера играются месяц, все остальное тоже требует времени и ещё некоторые моменты и подробности опущены
Итого начало работ происходит в апреле минимум.
В этом году большинство абз запустились только после 10 апреля. Много дорог уже делается.
Хотите узнать, какие будут делаться — зайдите на прозоро и посмотрите, на ремонт каких участков каких дорог играют/играли тендера
Софт делет замість повного видалення. Авто переміщається в «минулі авто», і далі відображається у підменю як і до того, але обрати нові витрати чи інше для нього вже не можна і в загальному списку активних авто не відображається.
Бо зараз витрата то відбулася, але на що витрачено вже не відомо.
Якось пограйтесь з кешем ще, кожне нове відкриття апки працює як холодний запуск.
Бачу у вас вайтпва плагін, він то дозволяє