JavaScript Developer в Kitsoft
  • Hillel IT School

    Вітаю. Хочу порекомендувати школу тим, хто ще вагається. Я прослухала два курси :FrontEnd Basic та FrontEnd PRO. Про Basic писала відгук. Повторюсь, що задоволена :)

    Такі ж враження маю і від курсу PRO.
    • Організація навчання школою: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
    • Викладач курсу Олексій Дом‘янич професіонал своєї справи, спокійний, врівноважений, терплячий. Завжди знав відповідь і не стомлювався повторити, якщо це потрібно. На кожній лекції запитував чи є питання по домашньому завданні чи по попередній темі. Роз’яснював. Показував як працює той чи інший код на практиці, у робочих проєктах, а не лише в теорії. Не вимикав заняття одразу, як тільки вийшов час. Якщо були питання, які потрібно розкрити глибше, то він затримувався і пояснював. Також мали комфортну атмосферу в групі Telegram. Якщо у вас буде вибір викладача курсу — рекомендую обрати групу, яку веде саме Олексій.
    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
    • Ментор Олександр Кондратьєв також залишив чудові враження. На попередньому курсі не було менторства і я спочатку розгубилася, але потім побачили переваги. Менторські лекції були також гарно структуровані, Олександр спочатку проводив питання-відповідь по пройденим темам. Пояснював теоретичні прогалини. А інша частина менторського заняття проходила у практиці. Після перевірки дз також залишав розгорнуті коментарі. То ж як виявилося, коли на курсі є і викладач, і ментор — це значно краще. Адже ми отримали ще + 5 додаткових практичних занять. І ще одну точку зору на певні дискусійні питання.
    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

    Загалом, як бачите, курсом дуже задоволена. За перше місце отримала бонус — знижку 3000 грн на наступні курси, що також приємно ;)

  • Hillel IT School

    Закінчила курс Front And Basic. Хочу подякувати викладачеві Павлу і школі, що обрала для мене саме цю групу. Компетентний, комунікабельний, терплячий, україномовний, що також важливо було при виборі курсів. Протягом усього навчання завжди на зв’язку (завжди — це навіть після 23 отримувала допомогу і пояснення, бо ж дз багато і працювала над ними вночі також). На уроках тільки дружня атмосфера, розбирали багато різних варіантів вирішення поставлених дизайнером задач. Бували випадки, що не могла впоратися з якоюсь частиною дз, запитувала у викладача і блискавично отримувала підказку, яка допомагала рухатися далі. Кожне дз — ґрунтовний аналіз від викладача, дуже зручні коменти у вигляді скрінів та відео. Я не знаю де він бере час і терпіння на наші «дитячі» питання. Засмучена лиш в одному, що Павло не веде наступний курс Pro. Якщо у вас є можливість обирати викладача, перед стартом курсу, то рекомендую наполягати і потрапити в групу саме до Павла. Рекомендуватиму школу знайомим і продовжую далі йти з Hillel. Дякую 😉