Я людина проста. Все російське — нах..й!
Заголовок вводить в оману, сподівався почитати статтю про реальні «своїми руками», зі збіркою упса з компонентів управління, зарядки, перетворення, контролю, а тут про купівлю готового перетворювача і акума )))
У всіх іграх є баги, навіть в ааа. Питання лише в кількості і величині. В Сталкері 2 не зустрів більшої кількості, ніж в середньому в інших ааа-іграх. Думаю, що зниження рейтингу, це наслідок завищених очікувань гравців, бо гра в багато чому виглядає і відчувається досить близькою до реальності.