Сьогодні придумав гру: семантіка.
Ця ігра дозволить всім, хто візьме у ній участь, трохи заробити. У ході гри гравцям буде запропоновано створити різні словники. Наприклад, сінонімів чи антонімів. Хто скільки внесе інформаційного матеріалу, той стільки і отримає після якоїсь реалізації готового продукту.
Ігрова механіка? Можна різні використати, наприклад, картковий варіант, гравці викладають карти слів, тоді підшукують сіноніми, антоніми, гіпероніми, гіпоніми...
Ігра багатогравцева. Чи дозволено використання ботів заповнювачів? Це буде складно, бо кожне слово повинно пройти перевірку або всіма гравцями, або необхідною для досягнення консенсусу кількостю. Таким чином, кожне нова слово від гравця стає якимось ресурсом, який гравець вкладає, щоб колись отримати прибуток.
Подивимося що може статися...
Наприклад, гравець один. Він є 100% отримувачем від реалізації 100 слів. Коли у гру другий гравець заходить, профіт розділюється на 50%. Разом вони набирають десь слів із 1000. Це небагато й мало хто купить такий словник. Ну будемо надіятися що колись словник стане великім, і підтримуємим великою кількостю гравців у релевантному стані — адже найбільш ми цінуємо саме релевантність.
Таким чином кожен зможе отримати якійсь дохід від публікації у залежності від витраченого на заповнення блокчейну гри часу.
Слово привязане до блокчейну — чи можна відстежити де воно буде використане ким та скілька разві? Так, якщо почати ігнорувати чи зничтожати слова, у яких немає власного блокчейну. Поставити ці слова поза законом копі пасти.
Скільки коштують якісь там безкоштовні слова? Хто іх видав? Хто їх збирав, хто їх перевіряв?
Якось так — це мабуть трохи філософська гра)
P.S. І ще одне, мало не забув — Треба щоб і ті слова що були додані у гру теж вічними не були, мали якісь life counter Це теж потрібно для забезпечення високої релевантності зберігаємих семантик.
Розумію, що ти хочешь створити свою унікальну гру. Тому подивися, ось цю сторінку у вікі, щоб узяти у видатного створювача карткових ігор все найкраще: uk.wikipedia.org/wiki/Річард_Гарфілд
На бумазі вже зробили? Я коли починав, зробив на бумазі — приятелям сподобалося, хотіли ще. Але я дуже інтроверт тоді був.
Можете зробити на бумазі, я з вами пограю. Думаю це не складно буде через зум та веб камери ноутбуків. Що до карт — покажете веб камері, відскануєте та перешлете мені копію колоди.
Ви поставили гарне питання, тому, мабуть, ви не чат бот.
Якщо автомобіль закритий у державному гаражі, доступ до якого по тех.паспорту то він вже не ваш. Вам його не видадуть.
А якщо ви не зможете їм користуватися, то чи будете власником? Власник це той хто дбає та піклується та користується регулярно чимось — а у вас навіть доступу не буде.
Тому висока коміссія у крипти це найбільша ознака якоїсь махінації, бо якщо вам забороняють обертати вашу крипту як вам завгодно, то...
І навпаки: Дозволена висока динамічність всіх цих обмінніх процессів без усіляких ботл неків це якщо не гарантія успіху інвестиції то хоча якась тверда обіцянка.
Біткоїн чи здатний на це?
MTG Arena Чого у цій грі новачка зтикають із тим, у кого всі картки куплені? Тобто такі страшні що виносять за декілька мувів? Це справжнісіньке грабіжництво! Так у новачка створюється жага помсти через придбавання карток. Це зовсім не спортивно. Погана гра. Не робіть таку.
«Зроблю» вас «багатими» знову (у лапках бо все ж таки DYOR):
Був у мене нещодавно тяжкий досвід із одною криптою. Забув на який адрес поклав, забув яким паролем зашифрував приватний ключ, забув де записав пари слів, по яким пароль можна відродити.
Всі ці негаразди сталися по одній головній причині: відсутності великої експертизи, тобто досвіду користування цією криптою у мене виявилося настільки замало, що я зовсім не був впевнений у тому, що я робив, коли переводив трохи цієї крипти із одного гаманця на другий.
І так я вивів щось на кшалт закону:
1. Якщо ти купив колись крипту та перевів на власний гаманець то чи впевнений ти, що ти все ще її власник?
2. Перевірити чи ти власник крипти допоможе тобі проста перевірка — володіти значить користуватися. Візьми, створи новий гаманець і переведи всі кошти із старого на новий.
3. Чи можешь ти робити це все зручно, швидко, безкоштовно, безпечно, і кожен день?
Якщо так — ти власник.
Якщо крипта твоя як, наприклад, біткоїн — потребує значних коміссій на кожен трансфер її із гаманця на гаманець, а ще й забирає дуже багато часу — коли всі ті транзакції підтверджуюються та перевіряються десь на блокчейні... то
сам розумієш.
Ось, щойно придумав каптчу для чат-ботів: "якщо не ставиш конкретного питання, або не даєш конкретної відповіді на чиєсь питання ( Питання — це коли після речення ось такий підшифтовий невільник ---> ? ) то ти мабуть чат бот
Ось продивиться ваші коментарі. Мені тут спало чогось(?) на думку: «Якщо ти не ставишь конкретного питання своєму співрозмовнику, то мабуть ти або чат-бот, або важко ставити той клятий знак питання, бо він під шифтом ховається.»
Це такий прадавній інтерфейс передавання даних. Я зараз вивчаю більш модерновий — картковий — у грі MGT Arena. Не хвалюся, але вже поміняв декілька колод і собрав дві власні. (одну наче й успішну) Ось тільки там, у грі, час, який я витрачаю на демонстрацію свого містецтва, мені ніяк не відшкодовується. Я хочу чогось більшого — для людей, які мене поважатимуть. Таким я багато чого цікавого можу розповісти. Що до мене самого — мені багато не треба, візьму 1 процент. Для мого мозку дуже легко даються всілякі комбінації, переставлення символів, знаків, блоків. Ось і хотілося б це монетизувати якось.
Що до іншого — у мене є твітер, у мене є ютюб. Я там всілякі безумства твОрю — то мої резюме.
Та я пошуткував. Я так не працюю — я скоріш, консультую. «А позолоті ручку, яхонтовий...»
Якось так. Ви ж в курсі, що вузелкові листи то спочатку були чиїсь вузлики на пам’ять?
То візьміть на роботу тестувальником інтерфейсів?
P.S.
Я дуже вправно помічаю/відстежую суперечності, протиріччя та розбіжності.
P.P.S.
У якому завгодно коді.
Іноді навіть інтуїтивно передбачаю можливий розвиток.
До того ж трохи викладав у минулому і знову почав викладати зараз, бо chatGPT :)
А хто небудь навчав власного конспекта? Берете зошит, пишете там тему заняття і далі намагаєтеся зрозуміти,чого не знає ваш конспект. (На самому початку він, звісно, не знає нічого )
До речі, а ви бачили десь курси, які не відео — бо їх важко туди сюди перемотувати — а слайдами ті ж самі відео, тобто тексти, та малюнки (із кодом) і кнопки «Вперед» та «Назад»
Можна зробити тут навіть кнопку «Прочитати вголос» — якщо комусь треба.
Це для таких людей, які повільно мислять, бо їм важко сприймати знання на слух. Але хіба вони від цього погані клієнти?
А чи може вже ЧатГПТ знайти мені учнів? Дуже хочу ділитися своїми алгоритмами із кимось, хто зможе їх запрограмувати.
Йому ж це легко буде? Спершу він мене допитає, з’ясує мої інтереси, таланти та риси характеру, а тоді підбере співрозмовників, скажімо на ту чи іншу годину в день.
У мене простіше, та й хочу на нативній мові все зробити.
Наприклад, дуже важливо перед декомпозицією цієї інформації, зібрати інформацію про довколишнє середовище її. Якщо ця інформація це якийсь двовимірний об єкт то довколишнім середовищем для неї стане площина у який цей об єкт є розміщеним. Тобто тут у нас якась операція логічного віднімання. Є множина А, у ній підмножина Б яка є реченням, що розбирається. Тоді навколишне середовище це А — Б.
Як таку інформацію здобути? Виявити спостерігача, що її породив. Тому ось вам, на мій погляд, важлива частина розбіру:
1. Спостерігач
Вікриваємо зошит, на якому це написано, на обкладинці, і переписуємо всі необхідні питання, які треба поставити, щоб все про спостерігача цього котика дізнатися.
Ну а далі у такому самому дусі.
Згоден десь так, але все це у вас доволі абстрактно. Мені не зовсім зрозуміло. Чи можете навести це, наприклад, у вигляді:
«Одного разу, гладкий пухнастий кіт зловив мишеня?»
Як аналізувати цю інформацію? Які результати після аналізу отримаємо?
Які можна висновки можна буде зробити із цих результатів?
Яким чином?
А як аналізувати та робити висновки? Питання виникло, бо сам працюю над більш логічним ботом ніж ChatGPT. Щоб умів у логіку краще.
ГПТ-4 Чи це не нейронна сітка? Майже така сама як і така що у нас у мізках? Нейронна сітка яка не уміє у логіку. Чи не ставить це питання про те, наскільки ми самі уміємо у логіку?
Чи любимо ми логіку? Чи любимо мислити логічно? Чи навпаки — залюбки уникаємо логіки?