Для того, щоб ТИкати незнайомим людям і замість конструктивних аргументів пробувати посилатися на чиюсь «неповноцінність», також треба мати «правельний» майндсет?
Цей кусок не дає відповіді на моє питання.
Чому людина працює на Вашу компанію 5 років, це її основний заробіток, Ви їй платите за страховку, а вона не оформлена як найманий працівник? «А у нас є право надавати йому технічні засоби!» — скажете Ви?
І що? Як це міняє факт, що у Вас форма взаємодії працівник-роботодавець, але все на ФОПах, щоб ухилятися від податків?
Можете, будь ласка, показати, де це в законопроекті написано, що фопів-айтішників не можна чіпати? В цьому плані юридично нічого не помінялося, а неявні домовленості на словах не варті і ламаного гроша в базарний день.
Текст законопроекту можна знайти тут — w1.c1.rada.gov.ua/...2/webproc4_1?pf3511=65564
Я не про фріланс говорю. Я говорю про звичайних найманих працівників, які працюють в офісі на одну компанію, але не розглядаються державою як такі. «Никто никого не принуждает» — назвіть мені хоча би
1) Чому в одному моменті (захист «трудящийся») вона розглядає девів як ФОПів, а в іншому (податки) як найманих працівників? Якийсь термінологійчний колапс.
2) Чому пишенться закон конкретно під одну групу населення, якщо є куча інших бізнесів, що оперують так само?
3) Чому податки піднімаються одночасно із відміною закону про притягнення до відповідальності за їх розкрадання? (24tv.ua/...dut_posledstvija_n1118706)
Якщо одна з сторін забиває на виконання своїх обов’язків, то про що далі може йти мова? Я очікував, що наведуть якийсь порядок, але в результаті просто прийшли і сказали «Дай».
Тому що більшість «ІТ бізнесменів» не бізнесмени, а наймані працівники, які не мають ризикувати, а мать бути захищенні трудовим кодексом. Мій основний меседж був не в % податку, а в тому що як сиділо 500 «бізнесменів» в одному офісі так і сидітимуть. Нічого толково цей «законопроект» не дав.
Так я це назвав ризиками, що по визначенню стаються не весь час і не у всіх.
Так Ви певно в Данії працюєте, тому й не знаєте?
dou.ua/...orums/topic/18025/#958304
Ви явно на якийсь інший коментар відповідаєте, бо Ваша відповідь немає нічого спільного з тим, що я написав вгорі. Може давайте у нас президентом буде хто першим добіжить до булави? Чи у Вас в Данії?
Це хто вдвічі більше платить? Я серед ФОПів не бачу таких, а інші і не ФОПи, тому як можна «яблука» із «грушами» порівнювати?
Так чого ви порівнюєте «яблука» із «грушами»? Одні працюють як наймані прайцівники із всіма відповідними плюсами, а інші як підприємці без них і з додатковим гемороєм. Будемо в однакових умовах, то будемо і говорити про однакові обов’язки, а наразі панове ніякого «покращення» не пропонують. + Оця типова українська логіка «У мене все погано, але в сусіда корова здохла, тому все норм».
Тут «Олексій з серва» мав наувазі, що доки він і його колеги із серва (і не тільки), не делегують обов’язки домовлятися в тій чи іншій формі, всі ці представники нічого не вартують в його очах. Він так і каже «люди, которые объявили себя», підкреслюючи думку. Ось ваш аргумент про кількість людей дуже сумнівний. Так можна сказати, що в США робочими має займатися Кардашян, а не Акоста. Її ж точно більше «пацанів з серва» знає. Навіть не буду нагадувати чому.
Поляки теж на ФОПах сидять?
Відносно 2:
Все залишається на ФОПах. Вони просто ІТ виводять окремо і накладають 10% податку. Я вважаю, що це якась халтура, а не нормальний законопроект. Всі залишаються на сірих схемах як підприємці, а платять x2.
Текст законопроекту можна знайти тут — w1.c1.rada.gov.ua/...2/webproc4_1?pf3511=65564
То Вам тоді в Google Images, а не сюди)
Вдень «Лабораторія по Data Science», а вночі шарова ферма xD
Ссылка на geeksforgeeks неправильная.
Я считаю, что Максу нужно было больше писать о том, как он готовился и меньше о том, как круто работать в Google. Так как он только оставил несколько ссылок в конце (которые 95% читателей не открывает), налетело куча гуру с историями о С ++ за 21 день и вайтивайты. Никакого везения нету! Каждый, кто хочет может найти реферала здесь. Также советую все-таки попробовать себя на mock-interview на www.pramp.com. Там задачи проще чем на практике, но для того, чтобы почувствовать все на своей шкуре, подойдет.
Желаю получить оффер на фул-тайм! У тебя уже один раз получилось и во второй раз получится :)
Странно. По их правилам, после отказа ты можешь повторно пройти собеседование не раньше, чем через год.
Подібних «радників», що з питань мови, що з питань медицини, я мабуть проігнорую.