Дякую! Дуже цікавий інсайт про АРІ і ФОПів) Враховуючи все, що ви написали, саме формат створеного нами бота і виявився ідеальним. Єдиний мінус — залежність від Телеграма, але ми масштабуємо проєкт і на інші меседжери. На черзі WhatsApp
Дякую! Дуже цікавий інсайт про АРІ і ФОПів) Враховуючи все, що ви написали, саме формат створеного нами бота і виявився ідеальним. Єдиний мінус — залежність від Телеграма, але ми масштабуємо проєкт і на інші меседжери. На черзі WhatsApp