я би ще дивився на динаміку зміни кількості вакансій або тренди, на додаток до інтернатур
Навіщо плутати людей? Особливо початківців.
Як писали нище, все визначається динамікою вакансій. Вибираєте ринок, аналізуєте на ньому динаміку пропозицій для розробників по мовам програмування — ось вам і найпривабливіші мови програмування та фреймворки для початківця.
З технічної точки зору майже неможливо оцінити яка саме мова вистрілить. Це як у бізнесі, ніхто, насправді, не знає, саме який напрямок бізнесу буде самий успішний — або ризикувати і обирати навмання або йти за трендом.
Без этого комментария анонимного любителя рассматривать фотки в инете, я бы и забыл предупредить всех об еще одной опасности для приехавших в Турцию — это турецкая выпечка. Первое время этому не возможно противостоять. Ни фитнес, ни сила воли не помогают — лишние килограммы обеспечены. Будь готовы и смиритесь. Через годик станет легче.
Многое изменилось за последнее время и не в лучшую сторону.
Для желающих быть в курсе рекомендую группу в Фейсбуке www.facebook.com/groups/812108362604308
Тут недавно услышал, что отец Украины не Бендера, а Махно. Вот с этим я согласен.
Минимизация присутствия государства и максимальный перенос отвественности на громады, как в Швейцарии. И не стоит беспокоиться, что у них получилось потому, что денег много. У них денег много потому, что никто в здравом уме и даже не в здавом уме к полностью вооруженной стране не полезет. Захватить можно — удержать нет.
Вижу два варианта:
1. docs.unrealengine.com/...reality-in-unreal-engine
С коробки классная графика и много качественных фич. Хороший скриптовый движок. Думаю, что будет оптимальный вариант. На youtube много тутриалов пhактически на все случаи жизни. Из минусов — видеокарту требует с поддержкой шейдеров (минимум GTX 1050), немного сложноватая для понимания архитектура.
2. docs.microsoft.com/...-development-wmr-overview. Год назад отошел от Unity3d. С# и простой запуск приложения из коробки. Но как только хочется глянца, все начинает расползаться ;( Сейчас, вроде, стало получше, но у меня желание вернуться нет. Даже не проверял насколько работоспособно.
По военным тренажерам, думаю, никто и не скажет ничего. Все как бы под грифом и денежка крутится большая.
Так что если карта есть рекомендую попробовать UE5, если нет, то остается Unity3d.
Пишите в личку, если вопросы есть, буду рад, если смогу помочь.
Систему модернізували, а не змінили.
Це як добавили нову функцію в стару програму. Як тимчасове рішення це працює, але розраховувати на довговічність і високу ефективність такого рішення не варто ;(
Є три варіанти реакції на агресію:
1. Тікати
2. Битися
3. Чекати
Останній найменш продуктивний.
бажано з пітчем, цифрами і т.д)
На мою думку, тут є певні проблеми ;(
Без зміни системи, навряд, це закінчиться успішно. Поки не існує розуміння та навіть дискусії, що та як треба робити щоб змінити систему.
Це буде не просто, але це не значить, що не треба пробувати. І вони не наші союзники — вони вороги нашіх ворогів.
Треба вчити мат частину www.idelreal.org/a/31569256.html
Це не просто, але можливо
www.youtube.com/watch?v=7aaye2NmvIU
Тюркские республики России
1. Республика Дагестан Столица — г.Махачкала. Население 2,9 миллиона человек. На территории современного Дагестана проживает более 42 различных народностей, в том числе и тюркоязычных (азербайджанцы, ногайцы, кумыки).
2. Республика Карачаево-Черкесия Столица — г.Черкесск . Население 478 тысяч человек.Тюркские народы представлены карачаевцами и ногайцами.
3.Республика Кабардино-Балкария Столица — г.Нальчик . Население 859 тысяч человек. На территории этой республики находится самая высокая гора в Европе и России — гора Эльбрус.
4.Республика Татарстан Столица — г.Казань . Население 3,7 миллиона человек. Республика богата полезными ископаемыми. Казань — один из старейших городов России.
5.Республика Башкортостан Столица — г.Уфа . Население 4 миллиона человек человек. Республика раскинулась по склонам Урала и Зауралью. Тюркские народы представлены татарами и башкирами.
6.Республика Алтай Столица — г.Горно-Алтайск . Население 206 тысяч человек.
7.Республика Саха, по-другому называется Якутия. Столица — г.Якутск . Население 958 тысяч человек.
8. Республика Тыва Столица — г.Кызыл . Население 307 тысяч человек.
9.Республика Хакасия Столица — г.Абакан . Население 532 тысячи человек.
10.Республика Чувашия Столица — г.Чебоксары . Население 1,2 миллиона человек.
Перемоги якої саме?
1. Якщо застрелять діда в бункері, спалять москву (ту що не корабель) і рашка розпадеться на десяток гризущихся республік?
Ви самі відповідаєте на своє питання. Але цього може не трапитися, якщо над цим не працювати. Наприклад, підтримувати національні рухи в рашці. В тому числі, мотивуючими матеріалами и коментарями.
Зараз, є люди, які готові повірити ініціаторам перетворень, але це не буде тривати довго. Як бачимо, існує багато знівірених у такі можливості і зараз.
Без конкретних пропозицій оптимізм виглядає, як хайп ;(
Зрозуміло, що оптимізм потрібен, але, на мою думку, набагато більший ефект буде мати обговорення реальних пропозицій. Для чого треба ділитися своїми ідеями, як саме ви пропонуєту розвивати Україну. Як відомо, диявол ховається у дрібницях. І обговорення цих подробиць покаже рівень можливості перетворень і переконає тих, хто вагається, приєднатися до перетворення України.
Кілька країн пробували будувати нові столиці — жодного успішного кейсу. Початок створення кластеру з будівництва — це повторити Сколково. Сьогодні людей поєднують ідеї. Ідеї притягують людей до локації, а не навпаки. А з ідеями проблеми ;(
Хотів додати ще: цікаво порівняти склад списку найбагатших людей в США і в Україні. Звісно до українського списку не війшли наші митники, податківці, судді, прокурори та високопосадовці, які приховують свої статки. В США на чолі списку Маск, а в Україні — Ахметов. Показово, як на мене.
Про екожитло — трохи розвинув ваші ідеї ;)
Це так не працює. Спочатку тех завдання, а потім залізо.
Треба думати про те, як налагодити систему в якій більшості було би вигідно бути корисним для держави.
Зараз система виглядає так: спочатку вирішую свої проблеми, а потім держави. Тобто більшості не вигідно в державі пілкуватися про державу, як наслідо: маємо те, що маємо.
В штатах вигідно бути корисним для країни, тому штати і успішна країна. А не тому, що побудували еклогічне житло та протянули дешеву електрику, або там люди, якісь особливі.
Писал текст в декабре. Тогда курс и цены скакали каждый день. Очень сложно было привязаться хоть к чему-то. Но тут дешевле, чем где-либо было и до осени 2021, при достаточно обустроенном городе, что и понравилось.
Цены на машине больше чем на квартиры + налоги большие.
По моему, где-то в двое дороже чем в Украине.
Случайно наткнулся на обзор по школам.
www.youtube.com/watch?v=SIuiinZq3jc
Я би спочатку глянув який приріст дає проц в реальних іграх, є досить багато обзорів, наприклад: www.youtube.com/watch?v=4-BMlC0CeO8
Щодо відео, то я би брав Nvidia, наприклад, rtx 3090 — ціни впали, а 24 Гігабайти дозволить не раховувати скільки текстур треба для 4к. Крім того, штучного інтелекту, як на мене, буде в іграх все більше, а у AMD з цим не все гарно.
Приєднуюсь, що 1ТВ маст хев, коли буде треба більше — докупите.