2025 не будет простым, 2027 будет.
потому что пропагандист с далека начинает
главное ты сам в ЕПАМ работал, но щенячья кровь ближе
2004 і 2014 значит, ты что тут делаешь в Украине?
Товарищ майор, вы с нетренерованным безоружным парнем не справились. Все видят вашу никчемность
страшно видеть правду?
Ты сознательно манипулируешь, сравнивая акт репрессий и государственного терроризма с задержанием преступников, которые происходят по всему миру.
Ти відповідаєш за свої слова? Андрій таке казав? Чи ти просто тихо зловтішаєшься у сторонці?
Андрія ви напевно ідіотом вважаєте, чи самовбивцею. У мене для вас погана новина. Ви трус
а ти би звалив з України? Трусливий заклик
Ну не будем забегать наперед, сейчас надо убийть Хуйло
Мне бы ваш оптимизм
Надо просто убить Хуйло
Це вона звертається до нас, українців! Вона звернулася, щоб ми допомогли перемогти тирана у Москві! Щоб кожний з нас доклався до цього. Щоб жодна гривня, жодна хвилина не пройшла надарма до нашої цілі. Щоб жодного страху не було задля цієї праведної справи!!!