Не вдалося отримати відповідь
Наскільки я зрозумів, то потрібно створити tool з викликом цієї функції. А також в самому prompt template навести few-shot приклад, що перед тим як відповідати виклич функцію визначення пори року.
Так, схоже що ця картинка і про якість ChatGPT також. Важко сказати, чи зробили вони моделі гірше навмисно, чи це вийшло випадково. Враховуючи доволі високу конкуренцію з боку опен-сорсу, а також Bard та Claude, я б на місці OpenAI не розслаблявся.
Guided discovery краще ще й тим, що користувач йде по запланованому сценарію і в кінці флоу зачасту знайде те що шукав. В той час коли з використанням NLP є велика йомвірність не розпізнати запит. Guided flow дає більший контроль над спілкуванням з ботом
І ще інформація по даній темі всюди в основному рекламного характеру. Тому дякую, що ділетесь деякими технічними деталями реалізації
Дякую за розгорнуту відповідь. Чудово, що у вас вийшло домовитись з клієнтом на кастом NLP рішення і зробити його. Щодо аналізу флоу, то в вашому випадку воно впливає на конверсію. В деяких проектах, де я приймав участь, аналіз флоу був важливий через присутність людини на саппорті. І тоді кожен handover чатботу мав конкретну ціну за час, що тратив оператор на консультацію. Доводилося аналізувати флоу в Chatbase і оптимізувати шлях вирішення проблеми в чатботі.
Це стиль телеграму. Як на мене він занадто механізований і складається враження, що використовєш якийсь інтерпритатор :) Краще якісне NLP, ніж система команд
Дякую, що поділилися досвідом. Цікавить декілька питань. 1. Чому на етапі планування було прийнято рішення розробляти власне NLP, а не користуватися готовими платфорами, і як на це погоджувався клієнт. 2. Скажіть, будь ласка, чи використовували ви аналітику (зокрема funnels, behaivor flows etc.) для покращення/зміни флоу. 3. Чи було реалізовано можливість підключення оператора клієнта до чату (handover protocol). 4. Поділіться лінкою на бота. Дякую
В КПИ есть проблемы. Это не новость. Но вешать какой-либо ярлык на все, что с ним связано — немного не логично. Я считаю, что «попилом» можно назвать использование денег налогоплатильщиков в необоснованом колличестве на необоснованые вещи. В статье написано, что лишь часть денег было выделено университетом + помещение, осальное — деньги спонсоров. Тоесть это возможно «частичный попил». Но... КПИ получил отличное помещение, которого не было бы без организаторов пространства (кто имеет/л отношение к университету знают проблему с учебками и местами, где можно поучится). А учитывая то, что организация неприбыльная, то какой «попил»? Все мереоприятия, которые там проводятся — бесплатные. До них — небыло, после них — стало, + приносит огромную пользу студентам, преподавателям, имиджу КПИ. Попил... Если вы склоняетесь к таким выводам, то хотелось бы видеть более аргументированые комментарии, так как ваши доводы выглядять как исследование закона Генри на примере лужи.
P. S. Спасибо организаторам за создание Белки. Был там на хакатоне. По-моему, у вас лучший интернет из всех событий, которые я посещал.
Не проблема, можете использовать конский волос в купе с отлаженными протоколами. Вас никто не заставляет использовать Android Things, но разве это повод намекать на то, что кто-то школьник и делать вывод про украинских программистов?
Что действительно смешно, так это когда великовозрастной программист оставляет комментарий, который больше подходит школьнику. Автор раскурил Android Things, который вышел месяц назад, и у которого есть шансы стать широко распространенной платформой для интернета вещей. И когда приводят простой пример для того, чтоб показать как это приблизительно работает, всегда находится эксперт, который скажет про Ардуино или про то, что можно использовать ртутный барометр, а для определения влажности воздуха заюзать конский волос. А потом взять и промасштабировать это все на украинских программистов. Отлично сработано
Ні, ні в якому разі не хочемо відбирати хліб у PM’ів
А в чем новшество платформы?Ніхто не казав, що це щось абсолютно нове.
И почему это называется платформой?Платформою це називається тому, що на базі даної плати ми можемо реалізувати довлі широкий спектр розумних речей в залежності від побажань замовника.
На фото я вижу модуль с ESP и выводы для мех. подсоединения к GPIO. Сделали стабилизатор питания — и это вся плата?Плата вся, але 4IoT платформа не вся. Ми вкладаємо в це поняття більш широкий зміст. Тому що окрім плати це хмарні сервіси: фронт енд, бек енд, машинне навчання, біг дата аналітика та інше. Все те, що робить речі дійсно розумними. Самою платою за 5 баксів зараз дійсно нікого не здивуєш. Тут я з вами згоден.
Почему на Lua писали, а не С++? Память ведь тоже критична в таких контроллерах. Стабильность выше с С++.Можливостей Луа вистачає для наших задач. Память не так критична, так як плата по суті передає показання сенсорів на хмарні сервіси, де і відбувається вся обробка. За весь час роботи питань по стабільності не виникало.
Важко сказати яку саме версію ви бачили, але плата з сенсором руху працює, дані в хмару відсилає.
Фактично 4IoT є власністю Ciklum, тому рішення про подальшу долю проекту буде приймати керівництво. Партія була із 20 шт. і обійшлася нам менше $9. При більших партіях цю вартість не важко довести до $7. А якщо замінити мікросхему живлення (TPS-ка) за $2 на китайський ноунейм за $0,2, то можливо буде ще дешевше. Цей проект створювався більше для демонстрації можливостей і у вільний від поточних проектів час. Серед співробітників не розповсюджувався, але ми завжді відкриті для людей, яким цікаво. З приводу розвитку проекту для кавоварки і т.д., то плани є, але це у вільний від проектів час. На тему кави ми вже робили одну штуку, але як завжди вийшов алкоміксер www.ciklum.com/...
Чудово! Тому що коли ми пробували використовувати Blynk, була змога поділитися лише проектом, але не доступом до заліза.
Детектор людей ( HOG lear.inrialpes.fr/...
Blynk хороша штука. Якщо потрібна апа для смартфона, то один з найкращих варіантів. Їй би ще паблік токени...
Так. Дослідники помітили, що навіть фрази «Зроби глибокий вдих, і дай відповідь» теж допомагають :D