Більше ніж ви можете собі уявити.
Часто стикаюсь з таким, технологій багато, все в голові не утримати, тому маю оффлайн доксети майже для всього. Dash або zeal гарні аплікухи. Також, цікаві стафи намаюсь зберігати на гітхабі, ну і по ситуації робити конспекти в зошиті, шоб перечитувати в вільний час.Ми живемо в вік інформації, якої дуже багато і цілком природньо забувати. Чим більше повторюєш, тим краще.
Думаю, ви форумом помилились... А загалом я в захваті від ваших знань.
Не в образу, але чувак, CV це просто кошмар...
1. Переведи на англійський
2. Знайди адекватний темплейт, + шукай резюме краш-тест тут (на Доу)
3. Робити фото на пів сторінки не варто
4. Linkedin not Linkid
5. Головного — email немає (якщо немає заведи гугло пошту)
6. GitHub як сказали вище маст хев для норм компаній, бажано активний
7. Тема твого диплому нікому не потрібна
8. Тех. скіли це не досвід -> Дивись 2 пункт.
9. По скілам, ти явно не Джуніор, але це не так важливо.
10. Виріши ким ти хочем бути PHP developer-ом чи frontend. Це два різних напрямки, які потребують багато підготовки і відповідних навичок, в мене склалося враження , що ви самі не знаєте , що хочете робити і бажаєте швидко вАйТи.
PS. Швидко тільки млинці печуть (укр. нар.)
Лайфхак! закидуєте існуючі проекти на гітхаб, юзаєте тулсу для генерації календаря комітів github.com/...izau/github-contributions і вуаля активний гітхаб аккаунт.
www.capcourse.com/Guides/JavaGuide.html
От гід, тут те, що треба знати і в якому порядку, відповідно до нього можете підбирати собі ресурси для вивчення.
не дуже гарна ідея для проекту. Я рекомендую почати з простого СRUD додатку. В вашому випадку Ангуляр взагалі не юзабельний. Зробіть фронтенд для поштового клієнту , заюзайте BaaS типу Parse, Firebase. Зробіть картографічну іплікуху, наприклад тикаєш на карту і через Instagram API показуються фото з той місцевості , оформіть це як SPA додаток. Для прикладу гляньте аплікухи студентів буткампів , типу Hack Reactor, CodeFellows . Там є гарні ідеї, якщо з уявою туго. Коротше кажучи більше інтерактивності.
PS. Приєднуйтесь до free-організації FreeCodeCamp і вивчайте MEAN стек за їх програмою.
PSPS. краще юзайте Backbone + React + Rendr , Ангуляр себе в певній мірі вичерпав (на даний момент)
в большинстве случаев вешают лейблы , если нужна помощь. Потому пиши в поиск label:helpwanted label:bug и все в этом роде.
плюсую, і «Think Python» гарна книга, для початку.
1. Ваш підхід абсурдний, це те саме ,що сказати початківцю-архітектору спроектувати будівлю стадіону, мов ось вам зразок — робіть, коли він навіть сарай ще не проектував. Як думаєте , яка буде його якість?
2. Не знаю які люди так навчаються, але будь який ментор вам скаже, що потрібно починати писати код якнайшвидше. Ви можете прочитати всі специфікації, всі книжки, але це не значить , що ви сядете писати вперше і ваш код буде відповідати код стайлам.
3. Якщо ви почитаєте праці закордонних нейробіологів і людей які присвятили своє життя науці про вивчення і мозок людини, то зрозумієте, що єдиний спосіб вивчити щось (створити певні нейронні зв’язки в мозку) це повторення, тобто практика. Ви можете подивитися всі бої Тайсона, та чи значить це , що ви вийдете на ринг і будете боксувати на такому ж рівні?
4. Як ви могли б побачити , я не пишу на пхп.
Martini , Gorilla з тих, що знаю.
Я б не брав великий фреймворк ,такий як Laravel, Symfony спочатку. Вам потрібно мастерить володіння мовою і шаблонами проектування , а не вивчати API конкретного фреймворку. Взагалі відомі деви рекомендують не юзати ніякі фреймворки поки не попишеш на чистій мові хоча б рік. Зараз популярний Symfony , завтра буде популярним ще якийсь. Якщо ви знаєте як фреймворки побудувані «за сценою», то вибір фреймворка не є критичним. Візьміть щось подібне до Silex і намагайтесь зрозіміти його код,будуючи пет проекти. Це , якщо хочете розвивати скіли програмування. Якщо ваша ціль швидше вийти на ринок праці, то тоді Symfony, і сертифікати зенду будуть доречні, але як на мене, це гнилий шлях.
Трішки мотівашки — github.com/arthurvr. Чуваку 14 років , core member в yeoman, jquery, tastejs і багато інших проектах. Номінант в .NET magazine awards 2015 серед учасників до 20 років (і судячи по всьому візьме головний приз). Робить контріби в тисячі опен соурс проектів (як правило Js/node ) , не раз з ним пересікався, код стайл цього чувака краще ніж 90% сеніорів в наших бодішопах. Тому повірте при бажанні, можна досягти будь-чого. Зробіть собі правило безперервного чейну на гітхабіб при цьому не тільки пишіть свій, але й читайте код інших, робіть правки і після 2 місяців активної роботи результат незабариться.
з основами так, але кому зараз треба основи? навіть якщо взяти тільки верстку, багато хто думає, що має знання css/html , а на ділі це не так. Хороший ф. дев. використовує препроцесори, вміє створювати реюзабельні компоненти, тобто як мінімум знайомий з популярними CSS методологіями BEM/SMACSS/OOCSS . знає ADVANCED css, тобто вміє виявляти критичний css код, його розмітка ’semantic and sexy’ © Paul Irish, він може зробити 960 grid system з заплющеними очима і багато іншого. Це якщо не брати в рахунок JavaScript бо почати щось писати на ньому доволі легко, а от підняти ваші навички до майстра потребує багато років практики, тому ми й маємо кучу «frontend девелоперів» які для того , щоб попапчик зробити підключають jquery.
У вас якісь комплекси відносно КПІ, не пройшли, чи що?
Ps. Це не основний запис, він буде доступний на КПІ ТВ згодом.
в JavaScript есть свои проблемы и плюсы, при определенных знаниях проблемы можно легко избежать. В JS наверное самое большая экосистема , а при выборе языка это тоже важно. Кроме того на каждую проблемы уже есть решение: типы — TypeScript/Flow, не нравиться прототипное насследование — Typescript/CoffeeScript, хочешь больше функциональщины — PureScript. К тому же если вы вспомните историю, то Java уже пытались прилепить в браузеры и что с этого вышло? Ну и как же не упомянуть ES6 , если вы посмотрити на спецификацию, то поймете что язык ждет очень прекрасное будущее и он никак не must die.
Українських мабуть немає, але є render.ru. та gamedev.net
Розкажи Хаслел девелоперам, про твій високий поріг входу на Java.