Uber якраз створили таку бібліотеку image-diff github.com/uber/image-diff яка є надбудовою imagemagick. А взагалі гугліть OCR або Visual regression.
Дружня порада, якщо не знаєте мову — не пишіть нею.
Я джун і нічим з того, що ви перерахували не займався ( і сподіваюсь не буду). Можливо справа в компанії? Між тим якщо вам подобається писати на JS , то спробуйте перейти на проект де більше треба писати на JS. Або робіть контріби в опенсоурс , якщо ви дійсно толковий сеніор, то можете вклинитись в гарний проект і це буде цікавіше за будь-яку роботу яку вам зможуть запропонувати. Крім того, фронтенд дуже обширний зараз, і я більш чим впевнений, що ви зможете знайти те чим ще не займались, той же webGl з Thee.js — дуже цікава штука. Таж картографія , до речі, є бібліотека якій ви можете також допомогти — Leaflet, нашого земляка.
якщо ви не знаєте html/css як ви будете працювати з шаблонами того ж flask або django і взагалі будувати front end? Хоча б на базовому рівні потрібно знати, навіть якщо не хочете працювати з фронтендом.
пишете в пошуку language:Java label:helpwanted — дивитесь ішью.
Якщо ви не можете розібратися в структурі групування проектів на гітхабі, то дуже сумніваюсь, що взагалі є проект , якому може понадобитись ваша допомога.
PS. Вибачаюсь, якщо не зрозумів ваш товстий гумор.
Схожа тема була піднята випускником ІПСА , якщо я не помиляюсь, одного із найтолковіших інститутів КПІ. Здається це далеко не від ВНЗ залежить.
по js — Leaflet, Raphael.js, Brunch, Yeoman — це ті проекти , які створили або в яких приймали участь українські js деви. А взагалі наче ж як є така кнопочка в гітхабі «Explore» там навіть згруповано все ідеально, в чому трабли то?
Є Чедвік, Снайдер — Asp.net mvc 4 . Разработка реальных веб-приложений. Якщо потрібно пишіть.
значение обьекта -> ссылка на участок памяти + нулевой указатель.
Я исходил из доверия к словам основателей JAVARUSH, что заА еще С++ можна за 21 день выучить. Я не представляю как за 3 месяца не техническому человеку можно пройдя тупорылые уроки с футурамой освоить довольно непростое направление Java и программирование в целом . Java это не просто циклы писать , тут нужно и про управление памятью почитать и с указателями разобраться и понять как программа исполняется, UNIX , структуры данных, алгоритмы хотя бы базовые . Вам Java Core если нормально учить то на полгода где-то хватит, я уже молчу по J2EE и фреймворки типа Spring, сборщики Ant Maven. Про CI хотя бы почитать и так далее, а в связи с бешеной популярностью Java даже этим набором никого не удивиш.3-6 месяцев можно пройти их обучение и претендовать на работу.
доделываю / делаю2-й проект, хожу по собеседованиям
А также из мнения, что «Если ты поработал 1 год, то ты уже Middle Java Developer»Очень оптимистическое представление мне нравиться =)
цифра тут не причем , одному могут потребоваться 2 года второму — 8 что бы прокачать скил до сеньйора, нету границ есть только ваши навыки.
далеко не must-have , просто это то что нужно рынку.
phaser для старта вполне хватит. Если нужна книга Discover Phaser пишите, поделюсь. Далее можно собирать свой кастомный движок, если знания позволят. www.html5gamedevs.com
mdn html5rock html5doctor superhero.js jstherightway.org
В чому унікальність? workinstartups.com і вакансій для джунів тут побільше буде
Для начала прокачайте навык гугления потом идете на гитхаб bitbucket etc. Ищете интересный проеат и если действительно «есть потенциал» могут взять в тиму проекта тестером. Любой проект апача или викимедии будет только рад тестерам, как говориться было бы желание — средства найдуться
Не погано б було побачити код (на гітхабі наприклад), де ви активно використовуєте ці техноголії, що перечислили, і все стало б зрозуміло.