middle QA engineer в N-iX
  • N-iX

    Компанія ТОП!
    працюю в N-iX з 2021р як QA engineer, в березні 2022 був мобілізований в ЗСУ.
    хочеться подякувати компанії що незважаючи на всі труднощі в ІТ ринку, компанія продовжує тримати робоче місце та підтримувати своїх працівників протягом усього часу(броніки ,каска, допомога в купівлі пікапу і тд)
    З нетерпінням чекаю на нашу перемогу та повернення в компанію.
    Компанію рекомендую! Бажаю успішно пройти всі етапи співбесід та приєднатись в N-iX.