Компанія ТОП! працюю в N-iX з 2021р як QA engineer, в березні 2022 був мобілізований в ЗСУ. хочеться подякувати компанії що незважаючи на всі труднощі в ІТ ринку, компанія продовжує тримати робоче місце та підтримувати своїх працівників протягом усього часу(броніки ,каска, допомога в купівлі пікапу і тд) З нетерпінням чекаю на нашу перемогу та повернення в компанію. Компанію рекомендую! Бажаю успішно пройти всі етапи співбесід та приєднатись в N-iX.
Компанія ТОП!
працюю в N-iX з 2021р як QA engineer, в березні 2022 був мобілізований в ЗСУ.
хочеться подякувати компанії що незважаючи на всі труднощі в ІТ ринку, компанія продовжує тримати робоче місце та підтримувати своїх працівників протягом усього часу(броніки ,каска, допомога в купівлі пікапу і тд)
З нетерпінням чекаю на нашу перемогу та повернення в компанію.
Компанію рекомендую! Бажаю успішно пройти всі етапи співбесід та приєднатись в N-iX.