Ні, гребуть і місцевих. На Закарпатті активно ходять на всі підприємства і роздають повістки.
На рахунок того, що гребуть лише приїзжих - не вірю. У Виноградові на Закарпатті, наприклад, дуже активно ходять і роздають повістки по заводах і різних закладах.
Мені особисто здається, що всюди є якась квота і на Закарпатті сильно всіх гребуть, бо область дуже малонаселена. Виконують якийсь план можливо..
так, схоже на Закарпатті гребуть досить сильно. Ходять по заводах і тд, все відбувається дуже активно. Є історії про мобілізованих людей з інвалідністю навіть. Скандал на днях був.
Це ухилення від податків, принаймні в оплаті їх у повному розмірі, сіра схема.
Але, вочевидь, на це є певний суспільний «консенсус», якщо користуватись формулюванням Гетьманцева зі статті))
Гетьманцев добрався і сюди. В часи сильного перевиконання бюджету, коли влада може собі дозволити навпаки полегшити податкове навантаження, він лобіює збільшення податків, причому дещо прям абсурдне, як от колодязі селян зараз, оце справді розвиток суспільства і «консенсус».
Комуністи при владі, що тут ще скажеш.
Як і всі такі типажі, вони не розуміють, що гроші, які залишились в економіці — принесить ще більше ВВП і ще більше податків.
Якщо дати повну волю нашим теперішнім decision-maker-ам в сфері податків, як от Гетьманцеву, то вони і 90 відсотків були б раді зробити.
Прикрити це завжди можна чимось.
Мені майже все звучить дуже ідеалістично. Всі мислять так, ніби з обох сторін не люди, а якісь машини чи алгоритми, які хочуть досягти найбільшої вигоди для всіх, бути відкритими, поважати ринок, всіх навколо, а заодно ще нагодувати всіх дітей в Африці.
Але це не так, по обидві сторони не ідеалістичні, а головне, не беземоційні люди, на яких буде впливати тактика переговорів і тд.
Я думаю, що кандидату варто затягувати з називанням своїх очікувань, якщо це вдається.
В ідеалі приступати до цих переговорів, коли є якнайбільша перевага. Пройшов інтерв’ю і бачиш, що тебе там сильно чекають — непогане плече для переговорів.
Ну і маб бажано, аби якраз на цьому етапі пропоновану суму назвав роботодавець — скоріш за все вона буде близька до максимуму, що можуть дати. Головне, вона буде вищою за ту, яку б вам назвали на поатку, думаю. Не підійде, або може спробують явно протиснути і зекономити — то можна торгуватись, перевага на цьому етапі на стороні кандидата.
Якщо назвати зразу і до співбесіди — боюся, можна продешевити. Торгуватися буде вже важко. Тобі просто дадуть суму, яку ти просив. А це інколи може підвести.
На секундочку, Мегого і приблизно не коштує як Нетфлікс — я про вартість компанії і тд. Вони не зовсім конкуренти навіть на нашому ринку, різний контент і набір мов.
Нетфлікс — це впершу чергу студія.
Але в Мегого також є свої плюси, наприклад, спробуйте на Нетфліксі глянути якийсь з нових фільмів від іншої студії — будуть, але на моє враження, на Мегого їх більше. Наприклад фільми Марвел.З серіалами схоже. Спробуйте знайти на Нетфліксі Гру Престолів. А на Мегого є, причому по підписці, а не окремою покупкою.
Про новинки, які ще ідуть в кіно чи недавно презентувались — нема сенсу говорити, виграє Мегого.
Причому по цінах буде, думаю, як в ютуб фільмах(лише декілька фільмів перевіряв), але з більшою кількістю мов, а не лише англ.
Про рекомендації повністю підтримую, на Нетфліксі це все набагато краще. Та і прилажуха на іншому рівні, все зручніше і очевидніше.
Хотілося б, аби на Мегого було більше топових серіалів, менше всяких Сватів...
Ніяк не можу змиритись, що там нема Modern Family чи HIMYM, наприклад..
Бо багато топових серіалів неможливо знайти на Мегого, в цьому Нетфлікс виграє повністю, за винятком може Гри Престолів і Чорнобиля.
Я використовую обидва сервіси, хотілося б аби це все було в одному, але, на жаль, це не так.
Жінки в ІТ більше займають позиції HR, QA, наприклад. В SE/Devops їх мало.
Звідси і різниця.
Правильніше було б сказати «ідіть у більш високооплачувані професії». Хоча ніби очевидно, хіба ні?
Gender pay gap — це міф.
ага, саме тому рабство і зникло.. звучить наївно
Треба дотиснути! Давайте репостити!
але айфон, авто і іншу продукцію купуватиме чел за долари штатівські, тому інфляція важлива)
правда вона в доларі
Звісно можна, просто я кажу, що про це також треба думати. І рохрахунки стають складніші і не такі оптимістичні.
Дякую за статтю, дуже цікаво, правда чомусь очікував, що практично всі будуть говорити про індексні фонди і так далі, а виявилось, що немало людей вкладають і в пенсійне страхування.
На рахунок FIRE, дуже цікавий огляд з точки зору переваг і недоліків, як для самої людини, так і для економіки.
Основне: це не для всіх, і треба добре подумати спочатку.
www.youtube.com/...hannel=EconomicsExplained
Там не все так просто, як зразу може здатись.
Наприклад, від’ємний dollar cost averaging при знятті грошей з акцій в одинаковий час(ти знімаєш гроші в один день місяця, продаєш акції не завжди за оптимальною ціною).
Також, за років 10 життя з накопичених грошей сума через інфляцію може бути насправді набагато менша. Або так: ти плануєш жити, скажімо, на 50к в рік на пенсії, а доки ти вийдеш на ту пенсію, 50к через інфляцію можуть бути зовсім іншою сумою, наприклад, вартими половини того, що варті сьогодні.
ем, я думаю, Ви не вловили тролінг
Дякую за статтю, мені дуже сподобався стиль написання, поки згоден з більшістю думок.
Художній прийом з вечіркою і дійовими особами- по-моєму, геніально.
Трохи сумно від більшості коментарів, всі чомусь не розуміють, що на їхні інтереси вже наступили і це доконаний факт, автор просто намагається запропонувати отримати щось взамін, або як мінімум показати хоч трохи зубів, аби нашого представника запросили на наступну вечірку.
А вечірок ще буде багато за наше життя.
Інтересами німої групи людей будуть жертвувати і далі, наприклад, що завадить через 5 років зробити ще +5 відсотків, не давши нічого взамін?
Мене в цих змінах, мабуть, як і автора, наскільки я зрозумів, найбліьше засмучує те, що вони консервують сіру схему, яка загалом для економіки не є оптимальною. Тобто зміни просто приносять в бюджет гроші без ніяких змін, це ніяка не реформа.
Мені подобається, що викладений автором підхід дає надію на майбутнє, тобто тут присутня реформа яка реально покращує економіку і покращує життя самих Мас, життя Бізнесу вона покращує не зразу, але якісніша економіка — це загалом плюс для всіх.
Тобто автор пропонує заплатити такий же податок, але отримати щось взамін для себе особисто, плюс заодно реформувати сіру схему хоч якось.
Правда мені цікаво, як можна пояснити суспільству, що буде група людей, в якої буде трудовий кодекс, але податок 10%, це теж завдання. Мабуть прийдеться пояснювати, що це дуже мобільна група, яка може при стандартних трудових 25% лівнути, + дуже корисна для економіки, ну чи щось таке.
Загалом, дякую за статтю, доки не прочитав коменти, думав, що всі так думають і більшість речей, викладених в статті, дуже очевидна.
От навіть зараз ніби вже всюди вистачає людей, деякі люди з досвідом не можуть пробитись, а на Закарпатті і зараз призивають комісованих і навіть на вулицях під супермаркетами зараз чатують і роздають повістки. Дивно це все.