Во-первых, компания платит за сотрудника 22%. Во-вторых, если уж хочется добавить social security, то получится примерно 34% суммарно, а не 42.
Що там, бєніна труба знову кличе на рєдути, але цього разу вже під КСУ, да, Єгор?
І шо? Від пневмонії щорічно в Україні вмирають десь 5000 людей, навіть якщо там є «Віруси спричиняють близько 8% випадків усіх захворювань на пневмонію.»
а на хіба робити «всєм подряд»? Співвідношення приблизно 70/30 ГРВІ/грип, від ГРВІ ніхто не вмирає, вмирають тільки якщо ГРВІ з ускладненнями у вигляді грипу, і це виявляється після смерті, бо тест ПЛР обов’язковий. Якщо після грип розвивається пневмонія, то на жаль, це ускладнення в українській статистиці не простежується, і хворим на пневмонію (якщо вони вмирають), скоріш за все, ніякого ПЛР тесту не роблять, і ці померлі ідуть в окрему статистику по пневмонії. Я думаю що приблизно та сама історія в інших країнах, саме тому в інших країнах статистика по грипу приблизна бо вони роблять «естімейти».
Що ще не ясно?
OMG, там же написано. Померлим (в лікарні, я підозрюю) роблять обов’язковий ПЛР, щоб встановити причину смерті. Вибірково роблять ПЛР у разі важкого перебігу ГРВІ, там написано скільком пацієнтам зробили ПЛР і у скількох було встановлено грип.
«Зареєстровано 71 летальний випадок (зокрема двоє дітей віком до 17 років), що підтверджено методом полімеразної ланцюгової реакції. Жоден померлий не був вакцинований проти грипу.
Лабораторно обстежено на грип методом ПЛР 2 743 осіб, у 30,1% отримано позитивні результати; у циркуляції домінували віруси грипу типу A.» — а це шо таке?
Для ковіда пневмонія є прямим наслідком, або навіть гірше, це притаманне ускладнення, яке найчастіше призводить до смерті. Співвідношення померлих до захворівших інше, мабуть і важкість хвороби вища — це припущення, бо я не хворів на пневмонію і не знаю, як це проходить «зазвичай».
Я хочу відмітити що там також говорять про «естімейти». Бо тестувати всіх хворих на пневмонію на наявність грипу дорого, так само мабуть роблять вибіркові ПЛР тести померлим, від цього і береться оцінка додаткового навантаження.
це було в якості приклада, статистику по Україні можеш пошукати сам, при бажанні.
що саме я не зрозумів?
А взагалі класна у них методика, я так розумію — сумування статистик по різним причинам і потім агрегація))
„This marks an increase on the previous global estimate of 250 000 — 500 000, which dates from over ten years ago and covered all influenza-related deaths, including cardiovascular disease or diabetes. The new figures of 290 000 — 650 000 deaths are based on more recent data from a larger, more diverse group of countries, including lower middle income countries, and exclude deaths from non-respiratory diseases.”
Це було в сезон
Це тому що вони додають пневмонію як ускладнення. Якщо додати пневмонію в Україні, то буде десь + кілька тисяч, скільки невідомо, бо невідомо яка частка захворівших (і померлих) від пневмонії хворіла грипом, тобто пневмонія була прямим наслідком.
що саме «с какой радости»?
Там пан вище виявив сумніви в українській статистиці. Польська статистика майже така сама, це і весь аргумент.
Так ось, при кількості звернень (в Україні реєструють це як ГРВІ + грип) декілька мільйонів вмирає десь півсотні людей за сезон, зможете порахувати летальність на основі цих даних?
Ясно. Тобто
Як щодо польської статистики?
wwwold.pzh.gov.pl/.../epimeld/grypa/aindex.htm
за минулий сезон
Дмитрий, у меня вопрос. Невероятное количество ошибок в тексте и своеобразная стилистика изложения — это как-то связано с мышлением, логикой и стилем написания программ?
Тю, назад в політику)
«Партія змін», «далой олігархів», «євпрооптимісти на марші» — щось в такому дусі)
якраз навпаки — все, що зараз відбувається, це і є реванш.
Порахуєм разом з умовним працівником Васею. Васина зарплата 1000. Нараховано буде (разом з соціальними виплатами) 1220. Вася отримає «на руки» 805.
Питання — скільки відсотків від нарахованої зарплати отримав Вася?
Відповідь — ~66%.
Питання для першокласника — скільки відсотків було утримано із нарахованої зарплати Васі?