Full stack developer в PlantIn
  • PlantIn

    Працюю в компанії вже 8 місяців як розробник і можу сказати, що це найкраще місце, де я працював. В першу чергу хочу зробити акцент на команді — тебе оточують сильні люди, які завжди готові допомогти, і вони мотивують тебе рухатись далі. Тут є свобода дій і можливість працювати над тим, що тобі реально подобається. Ідеї вітаються, і тебе завжди почують. Ідеальне середовище для розвитку — за цей недовгий час значно виріс як спеціаліст, бо постійно стикаюсь з новими та цікавими задачами. Окремо хочу відзначити умови для роботи — компанія забезпечує усім необхідним. Якщо ви ще не подавали сюди резюме, то щиро рекомендую!