Ні, це пасивна агресія — намагання затулити рота, щоб люди зовсім тему ЛГБТК+ не зачіпали, і все лишилося так, як є. Це як з мовним питанням — коли ті, кому принципово спілкуватись тільки російською, постійно говорили «какаяразница», так і тут.
якщо батьки перед ними кохаються, то, думаю, що так
А там нічого більше коментувати :)
Компанія впливає як мінімум на половину вашого життя. Вона впливає на те, з якими людьми ви працюєте, яка атмосфера в команді, скільки днів у вас відпустки, на вашу освіту, на культурний ріст дуже часто, скільки днів вихідних ви маєте на весілля, народження дитини, похорони, т.д. Вона мало чим відрізняється від держави(переважно розміром)
Ви про "зайшов не в той район"/"заїхав не в те село"?) Це трохи інша ситуація, бо у випадку ЛГБТК+ прийти можуть до тебе, а ще можуть з роботи звільнити, наприклад.
«Мені однаково, хто з ким спить» — з тої ж опери.
Ну так. «Какаяразніцею» намагаються просто рота затулити, от і все.
До
Бо він в тому ж стилі говорив недавно, що всі біди від активістів :)
перепрошую, то не вам відповідав :) Кудись зник коментар Андрея про активістів
А чим компанія відрізняється від держави? Хіба не ми кажемо, що президент і уряд — це наймані менеджери, а державні органи просто надають нам сервіси?
Є різні компанії. І ті, які турбуються про здорову корпоративну культуру, стараються підтримувати взаємоповагу між усіма людьми. І не треба ставити в один ряд всі ті речі, що ви перелічили: за любов до аніме чи походження з іншого міста/села вас не вб’ють десь ввечері на Подолі.
О, пасивна агресія, дякую. Я тільки вчуся її розпізнавати :)
Сподіваюсь, що ви не від Арестовича :)
Але ви ж говорили про політичні партії, ні? Бо тоді хто і яку таску виконуватиме і на якому спринті — це також політика.
Допоки людей дискримінують за сексуальною орієнтацією, такі речі повинні бути «надбанням громадськості». Причина дискусії й медіаприводів не самі ЛГБТК+, а ті, хто їх дискримінує. От на них і варто спрямовувати всю нашу негативну енергію.
Якби їх не дискримінували, не били й не вбивали, то цієї дискусії і не було б.
Насправді політику дуже важко відділити від реального життя. Питання підвищення по роботі вже політичне. Але вашу думку зрозуміло, дякую. Тільки тоді у вашому трактуванні меншини — це питання прав людини, а не політики.
Особисто вам — не конче важливо. Загалом суспільству(компанії, команді) — для того, щоб вчитись толерантно ставитись до меншин і розуміти, що вони такі самі люди, як і інші.
Так це ж опонент зманіпулював і чомусь перевів тему з ЛГБТК+ на переселенців і нацменшини :) Натомість, я перечитав коментарі до цієї статті, і дійсно більшість гомофобних коментарів написано російською. Дерусифікація, очевидно — це один зі способів підвищення толерантності в суспільстві, але цього, звісно, недостатньо.