З усією повагою, але не просто «багато у кого», а у більшості. Як висловився генерал Марченко, «Ті добровольці, які хотіли добровільно піти до лав ЗСУ для того, щоб чинити опір, вони закінчилися». Якби було інакше — то проблем з мобілізацією не було б. Щодо донатів — то я нагадаю що переважну більшість дронів в ЗСУ все ще передають волонтери, а середній донат айтівця все ще в
До 2030 повернуться ті хто виїхав, але хоче повернутись. Решту вже можна не чекати. І от тоді, з 2030 логічно буде закрити кордон для всіх, а не лише для чоловіків. Бо націю треба відновлювати, а чоловіки чомусь не хочуть народжувати.
Чого забули? Все обовязково буде, але вже після перемоги:
«Зарплата вчителів після перемоги обговорюється в розмірі 40 тис. грн» osvitoria.media/...ly-ochikuvaty-takyh-zmin
Саме тому ми в Європу йдемо-йдемо, але не прийдемо. Бо там права людини і відкриті кордони. А нам треба бути сильними, як-от Турція або Китай. Або якщо не знайдемо хто б дав грошей — то як Куба чи Венесуела.
Ну ок, чоловіків закрили. А що стримуватиме жінок і молодь від виїзду? Спочатку — на заробітки і навчання, з часом — на постійно.