високі світові оцінки у Atomic Heart
От як би мені цього не хотілося визнавати, але західна аудиторія нормально сприйняла цю гидоту.
на метакритці — 7 (6,9 від гравців)
IGN дає
Опенкрітік — 7,4 середня
на стімі — +81%
Meh, купіть нормальну платформу :)))
На релізі це було баговане лайно
Шо?
Я про реліз на нативній платформі, кого взагалі цікавить реліз ТЛОУ на ПК?)
Точно, у нас була новина. Вони їм з NFT допомагають. Але по ситуації з росіянами мені нічого невідомо.
gamedev.dou.ua/forums/topic/49497
Розкажіть, якщо знаєте деталі.
Якась дивна суперечність існує у світі геймдеву.
З одного боку існує наратив, що «ШІ допоможе соло-розробникам та інді-командам конкурувати з корпораціями та гігантськими студіями». З іншого боку постійно йде гейт у бік інді-студій та соло-розробників, які використовують ШІ.
В чому прикол? Чому їх гейтять? Тому що не найняли художників? Так а якщо немає грошей на це і люди викручуються, як тільки можуть?
От би цю дипломку почитати!
Та я теж уважно стежу і за метакритикою, і за рештою агрегаторів.
Хіба що за інфлюенсерами не слідкую.
Але ж з агрегаторами можна потрапити у пастку. Головний плюс відгуків на стімі — ти маєш придбати цю гру. Бо я пам’ятаю, як на релізі гейтили ТЛОУ2 за те, чого там ніколи не було)
дивишся лише метакритик
Ну такий собі орієнтир, якщо чесно)
Повністю відсутня інерція. Від цього з’являється відчуття, що ти не стрибаєш, а просто пересуваєшся по двом вимірам екрана. Хочу може далі це виправляється, але мене через це ледь вистачило на 5 годин.
Однак загалом я згоден, що Hollow Knight набагато якісніше виглядає.
недостатньо хвацькі рухи персонажа, критичні для жанру
мій син грає в Hollow Knight
Та камон, у Холоу Кнайта найгірший стрибок за всю історію стрибків.
Наскільки я зрозумів, комусь не подобається, що деякі арти схожі на згенеровані ШІ. Але можу помилятися
Леджендері ретьорн ААА РПГ від «тих самих»* BioWare — 70к.
Вже майде 90к.
Але тут важливіше, як буде падати цей онлайн.
Враховуючи що Євген розробляє Острів в соло
Не в соло, у нього зараз є мінікоманда (2 людини, здається)
марвел також не одразу падати почали
Марвел не падав аж до кінця четвертої фази. А одразу після неї — звалився у прірву. Тому не погоджусь.
піддались впливу певної ідеології
Ви і правда думаєте, що через це виникли проблеми?
Звідки така статистика?