якщо б я побачив оцю інтеракцію з драбиною через стіну — це був би теж анінстал.
Такого, на жаль, поки що дуже багато. І не тільки такого.
Наприклад, коли в трамплер потрапляє снаряд, там в каютах рвуться труби, все парує. Але я першу пару годин грав на трамплері, в якому труби вже були розірвані. При чому це був один і той самий асет, просто під різними кутами.
Так що роботи у розробників поки дуже багато.
це був анінстал за 60 секунд в ангарі
а чого?
Їхній запускач того не вартує, щоб грати у цю гру
Дуже поганий ланчер у них!
Ой 🙄
Шо не так?
Якби я не грав у класичну версію, то я би і близько не розумів, що в цій грі відбувається взагалі.
Так це ж сюжетний поворот, ну)
Як бачите. Ще й найбільше купують за будь що)
Мене теж дуже дивує фантастична популярність цієї гри
Як розпізнати новачка в Сайлент Хіл? Називає манекенів павуками
Та вони були манекенами, але тепер вони більш все ж таки павуки. Як пограєте, то зрозумієте, про шо я)
Одягнули, як офісну пані, а не стриптизерку, грайливу поведінку замінили монотонним начитуванням тексту
Це таке враження може з трейлерів виникнути, але загалом вона цілком грайливо себе веде і одягнута, більш як танцівниця)
Але так, відвертих моментів немає.
А найбільше моє розчарування було в тому, шо оригінальну вступну пісню «O, Death»
Хтось вирішив, що та пісня більше не модна)
и никакой кризис индустрии, который якобы сейчас происходит, тут не при чем
А чому тоді так сталося? Ну тільки без аргументів «тому що ігри гівно»)
А який графічний процесор?
Ого, а в яких це місцях? В мене падали лише у лікарні, при цьому в одному конкретному місці — біля сходів на дах. І ще, здається, трошки падали у в’язниці. Але чогось критичного не було.
Дякую!
Тоді що ж, виправлю на правильний варіант зараз)
Звук тут дійсно неймовірний, у навушниках та ввечері грати — це щось
Прям дуже лячно!
А на ПС5 ситуація трішки краща, але все рівно бачив, що ПС5 версію теж критикують.
Так, в ній є проблеми. Фпс не падає, але залочений на 30
Дивно дуже, що ви чекали на нові діалоги.
Та я не те що чекав, просто не очікував, що вони такі погані. Я останній раз грав десь у 2019 році і якось тоді теж було норм. Ну і до цього кілька разів.
А це прям здивувався.
Звісно, ніхто переписувать діалоги та рекастити озвучку не став би, але мені прям туго було. Хоча це, звісно, мої враження)
а ось графіка так це взагалі 10 з 10
Так, виглядає місцями дуже непогано.
Нестабільний фпс та поганий технічний стан
Це на ПК?
Там такого вистачає
Там це є, але це легко не помітити.
От я впевнений, що з кимось набагато цікавіше грати.