400 в 2016
Ну шо, давайте на 2024 прогнози. Хто доживе до кінця року хоч порже або поплаче.
Можу підкинути ідей:
1. Прилетять інопланетяни. Кожному буде по анальній пробці.
2. Юань стане світовою валютою
3. Україна стане космічною державою та побудує перший орбітальний ліфт у Криму наприкінці весни 2024)
Ви з тієї групи божевільних, які вірять у те, що війна закінчиться?
А якщо серйозно, у вашому випадку, я б пішов далі ніж просто react, бек подовбав б хоча заради інтересу, алгоритми, може python та ML, тощо.
Пенсія в Україні та чоловік
Ні просто по той бік кордону — це реальність, а ми живемо у сюрреалізму
ІТ — це соціальний ліфт, який їздить з першого на другий поверх у 25 — поверхівці)
ІТ дозволяє погратися у те, що має назву середній клас.
Це дійсно дозволяє виглядати солідно на фоні тих, хто заробляє 300 — 500 баксів на місяць локальному ринці на інших робітничих вакансіях та дає можливість заробляти, як власник мікро бізнесу з однієї — п’яти осіб по типу барбершопу або бригади з мебелювання чи ремонту
Колись донатив майже все, що мав до цього та заробляв.
Зараз вже нічого, може втомився, може зневірився та втратив сенс. Та з грошима не так вже й добре тепер.
До п’ятниці ще далеко ж
Нова п’ятниця)
Вступили?
все вірно він каже
кодер !== інженер
ну багато хто вже має магістра в
Ну й додам, що є напів міфічна категорія магістрів, які вчаться заради знань і їм цікаво
та ВИШі типу УКУ та КШЕ, які чомусь вчать/або там цікаво.
Але це не точно та треба перевіряти
1) Бо батьки сказали — «Бакалавр — это незаконченное высшее. Я ж 5 лет на специалиста учился и ты должен»
2) Відтягнути на
3) В описі вакансій (не для ІТ) на 6700грн/місяць з WORK.ua треба диплом магістра та англійська на С2
Якщо М у паспорті:
4) Щоб не вмирати у військовий час (ну або вмерти через
5) Щоб не згаяти в неволі в мирний час 1,5 року, а лише 1 рік (магістри служать 1 рік, якщо що, а усі інші — 1,5). Ну або просто відтягнути старт цього процесу на
А щодо вашого питання — в описі вакансій з’явилося таке лайно, бо ІТ-шників забагато (більше ніж проектів). Треба якось відсіювати. І диплом магістра — не найгірше з фільтрів. Через
Чи лайфстал
Ремонт. Затягує.
«Ой как удобно!». Забота про діточок, які стануть через пару рочків солдатами)
Та Ви почекайте трохи, от приймуть потрібний закон, тоді й буде кому відписуватися, але вже за пару місяців.
І про хату на кота, і про роботу з кешем, і про 70 річних бабусь ІТшниць на пенсії з доходом у 5к
Чому я певен, що його приймуть? Бо якщо можно зробити велику дурню для бажаного ефекту тут і зараз — вони це зроблять