Front-End Developer
  • Mate academy

    Закінчив курс FullStack Developer. Вчився в форматі — фултайм. Найбільше, що сподобалось, це те, що ти навчаєшся в оточенні людей, які схожі на тебе, які за власним бажанням прийшли отримувати нові знання і це дає шалену мотивацію викладатись на максимум. Роботи з менторами теж сподобалось, особливо тех-чеки. Прикольно, коли тебе проганяють по питанням і ти можеш відслідкувати свої слабкі сторони з технічної сторони.
    А також весь час працюєш в колективі і розвиваєш те тільки хард-скіли, а й софт).
    Англійська теж хороша, але щоб її вчити ефективніше потрібно виділяти додатковий час для самостійного опрацювання