Закінчив курс FullStack Developer. Вчився в форматі — фултайм. Найбільше, що сподобалось, це те, що ти навчаєшся в оточенні людей, які схожі на тебе, які за власним бажанням прийшли отримувати нові знання і це дає шалену мотивацію викладатись на максимум. Роботи з менторами теж сподобалось, особливо тех-чеки. Прикольно, коли тебе проганяють по питанням і ти можеш відслідкувати свої слабкі сторони з технічної сторони. А також весь час працюєш в колективі і розвиваєш те тільки хард-скіли, а й софт). Англійська теж хороша, але щоб її вчити ефективніше потрібно виділяти додатковий час для самостійного опрацювання
Закінчив курс FullStack Developer. Вчився в форматі — фултайм. Найбільше, що сподобалось, це те, що ти навчаєшся в оточенні людей, які схожі на тебе, які за власним бажанням прийшли отримувати нові знання і це дає шалену мотивацію викладатись на максимум. Роботи з менторами теж сподобалось, особливо тех-чеки. Прикольно, коли тебе проганяють по питанням і ти можеш відслідкувати свої слабкі сторони з технічної сторони.
А також весь час працюєш в колективі і розвиваєш те тільки хард-скіли, а й софт).
Англійська теж хороша, але щоб її вчити ефективніше потрібно виділяти додатковий час для самостійного опрацювання