бо все пішло не по плану, завдяки українцям, а ти не розумієш що відбувається
Ось тобі план путєна з 2010х
таможенний союз швидко перетворюється в срср20 з найбільшою армією європи і ядерною тріадою, балдія береться з трі дня, це територія розміром з окуповані наші, це не проблема для раші навіть зара, не кажучи вже в умовах без втрат. Януковіч би їм все на блюдечку підписав
Так шо будь спок що далі нью совок попер би і в балтію і польщу і німеччину і куди без опору дійшов би кірзовий сапог
Токо не так сталося, як фсб намалювало, не в 2022ому, ще в 2014.
2022р вторгнення сталося бо еті хохли вибрали зеленського який був за мир, і у кремлі прочитали це укурене голосування на отьєбісь, як широке бажання суспільства зупинити війну на донбасі, але вийшов облом, і коли в кремлі це зрозуміли, план відновлення совка перевели з політичного русла у військовий
це не війна проти україни, це війна за домінування в європі, а україна і білоруси в цьому меню виключно мясо яке планувалось кинути на європку
Так шо не було б ніякого виїзду з білорусі чи з україни, бо вже давно була б війна з нато на території нато
Просто так вийшло що ще не вмерла, вмирати не збирається.
З 2014 паралельно йдуть процеси війни й інтеграції в єс. Тому і була можливість безпроблем виїхати тим хто виїхав після 2014р. Але всі все самі досягли і ніхто нікому нічого не винен. Булшит. Невдячні невігласи. Бог з ним якби ви це все розуміли. Але ви приходите сюди й обсираєте свою країну яка зробила все щоб у вас була можливість з***тись і пишаєтесь що ви самі вільні люди які зїбались і чмирите тих хто пішов захищати країну
Закриті кордони через військовий стан і збереження мобілізаційного ресурсу. Бо сорі але добровольців там залишати до смерті несправедливо. А воювати про росії що в кілька раз більша без загальної мобілізації і тотальної військової повинності — це просто героїзм зеленої влади. Навіть жінок не варто було випускати, але вони це зробили все одно.
Так от справедливо зловити таксиста чи айтішніка, щоб він сидів у штурмах наступні три роки, а той хто відслужив поїде в іспанію на пляжі полежить.
ну так я це й написав, що ніхто б не виїхав ні в яку іспанію, якби не добровольці в 2014р, але ти ж не чітатєль, ти пісатєль
На жаль впливають, коли ходять табунами і всі разом сруть у спільну ноосферу.
Бачу пора крякнути соточку.
Вітаю всіх з пониження російської в правах й початком переговорів по вступу! Неочікувано )
приблизно як онанізм від сексу
мені далі не цікаво, ти здатен отримати задоволення сам
ти не прочитав що я написав, або не хотів
Від війни, яка б все одно була, тільки замість залужного і сирського зсу керував би гєрасімов і шойгу, а окопи були б на заході а не на сході. Компренде?
Шо значить на якій підставі.. ти що вчора народився? Якої ще демократичної країни. Білорусь демократична країна? Чи україна в якій януковіч розігнав майдан і умовно залишився при владі?
Не втомлюй мене короче
не дає, але дає право завалитись і просити притулок на місці.
в умовній альтернативній історії, януковіч залишається деюре презом, країною керує дефакто медведчук, всі кордони єс залупаються з перевірками, ми спускаємось на рівень білорусі і всяке єс і нато з нами ментально прощається як з плямкою на радянському союзі 2.0, а з нашого чи то пак вже російського боку стають скрєпні погранци. І етак роках в 2017-2020х іскандери обстрілювали б варшаву і вільнюс
Ти хоч в курсі що в ребристій фекальній залупі виїзні візи є? Нікого навіть не випустили б.
ну хз хз, не пам’ятаю спокійно шось, пам’ятаю як ми по півроку своїх віз чекали
спокійно в принципі чекали, тут без питань, але по півроку :) були й відмови теж, правда небагато
ну може відрізняється по країні, це може бути, але німецькі картки всі прив’язані до паспорта, на них це прямо й написано. Те шо його зазвичай не питають це до момента коли спитають, сугубо лагідність перевіряючого.
нєа, вільний перетин кордону з’явився пізніше, це та Асоціація яку здобули на Майдані.
Так що ніхто б не виїхав, зовсім, ну може сотні чи тисячі максимум з прикордонних регіонів, там прикордонний рух завжди був
Саме так і є, але всі «всього самі досягли»
Вітаю в українській шизі
Без добровольців у 2014 ці зрадойоби вже давно штурмували польщу у складі армії пєдєрациї, замість лежать на пляжах іспанських і колупатися в носі про свободу і обсирати україну, доу би давно не існувало, а тцк складалося б з справді вєжлівих людей, які всім вільним подобаються, ну якщо розумієш про що я маю на увазі про вільних людей
їхній мясокомбінат то ж не з москвічей, він з донбаса, крима, бурятів і решти нємосквічєй
віддаєш паспорт українському прикордоннику, і далі як вільна і свободна людина іди куди хочеш.
ідеш куди попросять, бо буде розцінено як наруга, а наруга над паспортом це злочин ;)
Так шо не треба от викаблучуватись перед прикордонниками...
пмж без паспорта недійсне
не можна, поки громадянство не отримав. Після громадянства можна просто не оновлювати — от і нема. Але для України це не має значення — ти все одно будеш громадянин України при перетині кордону. Щоб зовсім треба виходити з громадянства. Наскільки мені відомо, це може зробити лише рада або през, тобто це особливі випадки. Процедури для плебса не існує, але можу й помилятись, нових законів наштампували багато
без твого вереску хоч день проживу? Кіко можна вже
іспанія вже обговорює повернення загального призову, так шо менше пафоса, європа це не україна, не отпетляєте
знову твоя закохана пика?
німецьке буде брутальним
ну, так, але хотілося б це почути від пана в якого вже котрий день від портнікова пригоріло ;)
Тому армія має бути тільки професійна.
булшит, і цей булшит якраз і призвів до картонних символічних армій в європі
хіба це можливо у мирний час, але навіть у мирний час військова підготовка має бути загальною
хочеш насолодитися залишками peace dividend там де ще він існує
можу тебе запевнити ці оазіси в іспаніях проіснують дуже недовго. Насолоджуйся, поки можеш, бо на європку зуби точать майже всі. Не певен що іспанське тцк буде лагідним
а от і нє ;) ми касетні не підписали, хоть десь не обісрались. Не заборонені. Стурбованість відгребли, але потім все стихло. Про міни ми вийшли