Senior TA Engineer в Sigma Software
  • Один день з життя айтішника в ЗСУ. Фотоісторія

    На сніданок шматочек ковбаски/сиру йде окремо.
    На обід є перша та други страви. У першій дуже часто м’ясо у меленому вигляді — його не багато але відчувається і вибрати його ти не зможеш. До другої страви (частіше за все це якась каша) зазвичай окремо додають котлету зі свинини. Але 1-2 рази на тиждень може бути пюре / макарони із тушонкою — її також мало, але ти теж її не вибереш.
    Вечеря теж що і друга страва в обід.

    Те що йде окремо можна не брати, але ліпше брати і віддавати комусь із побратимів, якщо щось не хочеш їсти, тому що порціі не великі (хоча мені вистачає). Те що на фотках то якось «по-багатому», мабуть тому що штаб управління, або волонтери допомагають.

    Тобто жити зможеш, але періодично доведеться пропускати перші страви

    Сухпайки дають тим хто йде на бойове завдання, тобто не зможе прийти у столову і поїсти як всі, просто так через принципи тебе ними ніхто годувати не буде тим паче що там каша вже йде відразу із мясом.