Стажировался в Алнико на позиции YOCTO-project Linux engineer в процессе рестарта карьеры. Динамичная, гибкая, небольшая (до 20 чел постоянного стафа), компания разрабатывает актуальные «state of the art» embedded устройства. Под проекты набирает в основном молодых ребят. Проекты за рубеж. На пике технологий. Действительно интересные проекты. Без особых «понтов», в простом офисе, нет опен спейсов и золотых рукомойников, но зато с работающим 3D printer’ом , железом, материалами, компами (ну и чай,кофе, печеньки присутствуют) и все при деле, все и каждый занят своим делом и все знают что делать . Для молодых , начинающих карьеру ребят — отличное место для старта. Менеджмент используют систему мониторинга рабочего времени Hubstaff, это немного напрягает, но держит в тонусе. Оплата справедливая по трудам.. Все делают дело. Атмосфера демократичная и рабочая. У Миши Н. корона немного светится над головой, но то такое , индивидуальное..)
В целом рекомендую молодым специалистам в области embedded Linux робототехники автоматики.
The MATRIX. EPAM — це така МАТРИЦЯ де замість батарейок вставляють людей, які час від часу згорають, і на місце тих, що згоріли вставляють нових. Місця для батарейок 1,5мХ1,5м кутовий стіл+стілець впритулок з сусідніми, в порушення всіх норм трудового законодавства по робочому простору. В проектах повний безлад, роками тягнуться, раз на рік, на 1,5 року міняють стафф просто щоби щось помінять. Ходить шутка про «utilization» і правильний переклад цього терміну стосовно стаффа. Для початківців можливо буде користь з бази навчальних матеріалів, а може і не буде користі, тому що доступ дає/або не дає resource manager (назва то яка прекрасна «resource»). «Менеджери» ліцемірні бездєльніки, які граються в CounterStrike що є прямим порушенням правил компаніі. Атмосфера протухла totally poisoned. Рівень креативності, творчості = 0. Може як попередперша сходинка в IT може комусь і підійде, але надовго там не затримається.