Я просто завжди була відмінницею і тому, мені інколи дуже не приємно усвідомлювати, що я не володію якимись теоретичними термінами. Але я вчуся і стараюся підтягти себе до рівня дипломованих спеціалістів. Головне ж бажання вчитися, а музиканти як ніхто вміють на всі 100 віддаватися тому, чим займаються )) це в нашій «голубій крові» і виховується ще з музичної школи )
Интересно, Вы, работая PHP-разработчиком, сравниваете две профессии, два образа жизни? Где, образно говоря, «легче» для нынешней жизни и насколько? Ведь профессия дирижера очень непростая — помню по ребятам из консерватории, Киевской, кстати.Відповім так: Легше безперечно в IT, з основної причини оплати праці. Можу сказати, що музиканти працюють не менше і не легше програмістів (піаністи інколи займаються по
Доброго дня)
Хочу поділитися своїм досвідом. Я працюю php-програмістом, за освітою — музикант-диригент (закінчила консерваторію). Скажу чесно, мені важко пройти технічну співбесіду, я можу просто не знати, що те, що я роблю, насправді називається якимось страшним словом з підручника. Але люди, які опанували нову спеціальність поза вишами зазвичай вміють швидко і якісно навчатися, і протягом випробувального терміну виходять на потрібний рівень теоретичних знань. Отак і живу, програміст-музикант))
Мені з MVC і ООП допомогло ось це proglive.ru/courses/php2 Стисло, структуровано, професійно, швидко і якісно. А потім вже й документації по фремворкам не будуть такими страшними.