Працюю в ETIYA 4-й місяць, за перший робочий місяць я встиг зїздити в головний офіс у Стамбулі за рахунок компанії. Загалом все чудово, проте є деякі мінуси, над якими потрібно працювати! Компанія вдосконалюється і зростає!
Працюю в ETIYA4-й місяць, за перший робочий місяць я встиг зїздити в головний офіс у Стамбулі за рахунок компанії.
Загалом все чудово, проте є деякі мінуси, над якими потрібно працювати!
Компанія вдосконалюється і зростає!