Просто цікаво чому топ 20 а не топ 50 чи 100?
Внутрішні венчурні фонди це гаманець тата з мамою :). Зовнішнє фінансування це може бути як янгольська інвестиція, серія А, позика, кредитна лінія, облігації і т.д. Українськість тут ні до чого.
Ох, ви відкрили ящик Пандори..Треба було до п’ятниці почекати :). Автору ріспект за сміливе та нестандартне рішення! Пожити за кордоном однозначно must have, а далі вибір за кожним.
Схоже що ДОУ підбирали колір виходячи з кольорової гамми лого чи сайту компанії. Це пояснює колір в т.ч. і Серву.
Якщо з точки зору компаній- то не вийде. По-перше, більшість компаній непублічні. По-друге, навіть якщо є звітність публічних, розбивки по країнах немає.
Андрюша, Нібулон наш а не гамериканський. Частка іноземців в нашому агро є мізерна.
Я хз, нашо Ви берете цифри по бюджету коли співрозмовник говорить про загальний ВВП.
Якщо брати сухі цифри то в нас 162 в зубожілої Ефіопії −104 , більйонів , ясна річ. Тобто якщо порівняти історичні значення за останні 3 роки то нє, не обжене, а от якщо за 5 ( про що була мова )- то навіть не 3, а
Людина Вам говорить про ВВП загальний а не про подушовий. Але хай навіть так- не хочу руйнувати гордість за неньку але факти річ вперта, 3 592 версус 952. Так що навіть x4 не назбирається. Тут слід пам’ятати дві речі: а) темпи зростання ВВП на душу — є вищі ніж в нас б) коли ефіопи добудують свою ДніпроГЕС на Нілі — там пруха піде за 5% кілька років гарантовано, почитайте про неї, вельми пізнавально (ru.wikipedia.org/wiki/Хидасэ_(ГЭС)
Ух! Оце так несподіванка :) А я все гадав куди Єгор пропав. Ласкаво просимо на борт!
Канешна дивно чути що Каталицький універ Льовена гірший за бурсу.. А так історія дуже прикольна, сила волі в автора колосальна :)
є таке, феросплавні активи, ну але тоді таки треба написати що це холдинг.
П.С. Беня досі власник Привату?
Цей список мяко кажучи дискусійний, де Чечоткін з Розетки, де Кицмей. Якого фіга тут Крупчак який є рос олігархом. Чесслово, краще б не перезапускали укр Форбс ніж так лажати в першому ж випуску.
Привіт Андрій. В рамках коментаря тяжко дати розгорнуту відповідь, не знаючи всіх обставин.
Я виходжу з припущення що облік та аудит йому подобаються.Тоді:
1) НЕГАЙНО почати підготовку до здачі CPA. 1 с — до задниці, потрібно вчити GAAP.
2) Правдами і неправдами попасти на стажування в Велику Четвірку. Якщо вийде це зробити в 1 рік- можна просити секондмент в штати.
3) Складніший варіант це подавати на стипендію в американський вуз. Це марудно та довго але реально. Це не скасовує 1+2 а швидше доповнення та підсилення шансів.
1.Те що аутсорс це «сировинна» галузь я згоден, але мені як рядовому гребцю важливий пайок а не відкриття Вест-Індії. Робочі високооплачувані місця створюють, і слава Богу. А там видно буде.
2. Якщо треба то я нагуглю точні прес-релізи але по памяті- всі Shared Services в останні
Ще момент- великі кантори неповороткі але ситуацію моніторять. Як тільки є можливість зрізати кости ( пофіг чи це ставка податку, аренда, зепе) , є пул потенційних людей і більш-менш однакові ризики- мувнуть без проблем.
Аутсорс досить часто буває більш крупним ніж класичні продуктові. Достатньо порівняти хедкаунт гугла в польші ( кілька офісів) і ЕПАМа чи Люксів, про Аксенч взагалі мовчу. Це по-перше.
Також мені виглядає спірним твердження що відкриття офісу в одній країні практично гарантує невідкриття в країні-сусіді. Знову ж таки на прикладі Польщі та Німеччини можна ілюструвати. Тобто є такий тренд, я не сперечаюсь але там трохи більше змінних в рівнянні ніж просто географічне сусідство.
Якщо дивитися з телефону- то сам графік зелений, а відсоткове значення червоне, тобто неспівпадіння. І зворотня ситуація наприклад для Го.
Гарна та корисна інфа, але кольори на графіках підправте, для ПМ наприклад.
локейтед ін Ландан. Відкопувати?
Хм, а чому Львів не розглядаєте? Є 2 школи з топ-20, плюс з житлом все набагато веселіше по вибору та по цінах.